18 травня відбулась цікава зустріч для студентів з Сергієм Караванцем на тему: Як нарешті почати щось робити? Цікаво було послухати студентам поради від того, хто ще кілька років тому був таким же студентом.

У кожного багато ідей, планів та думок, найважче визначити що ж саме “твоє”, але насправді життя кожному з нас дає багато можливостей, головне навчитись це знайти і відчути.
Важливо визначити “хто я є” і “для чого я щось роблю”.

Наш гість рекомендує:
– пробуйте різне, набувайте досвіду, працюйте багато, пробуйте те, що вам дає життя;
– прислухайтесь до себе, визначайте що вам подобається найбільше, що приносить задоволення, яка ваша супер місія, що саме ви б хотіли робити просто так;
– програвайте і помиляйтесь, це нормально; давайте програвати і помилятись іншим. Це неоціненний досвід, аналізуйте свої помилки, ставайте кращими – це насправді можливості;
– піднімайтесь, успіх заражає, дозволяйте іншим бути успішними разом з вами, тоді і ви станете успішнішими;
– партеся, але не занадто, отримуйте задоволення від того, що робите;
– завершуйте розпочате, це дає енергію для руху вперед!

Сергій Караванець – ідеолог та співорганізатор Франківського Півмарафону та Всеукраїнського спорт фестивалю “40”, придумав магніти для мотивації та щастя “Дід магніт”, ініціатор проекту “Гарячий СПОРТ”.