Студенти УКД спілкувались із представниками Коломийського суду Сьогодні, 24 листопада, в стінах Університету Короля Данила, відбулася зустріч студентів з працівниками Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області. З метою забезпечення взаємодії судових органів та громадськості та наповнення практичною складовою курсу підготовки юристів, зі студентами зустрілись суддя-спікер Васильковський Віктор Володимирович та прес-секретар Гладуняк Ірина Ярославівна для проведення практичного заняття на тему: «Комунікація в судових органах» з курсу «Соціальна комунікація». Представники суду ділились із студентами досвідом, відповідали на запитання та охоче розповідали слухачам про свою специфіку роботи, яка, за словами судді-спікера Віктора Васильковського, є дуже складною, адже, ти працюєш всередині конфлікту між людьми.

Зокрема, гості зазначили, що головним завданням Коломийського суду є “повернення довіри громадян” до судочинства, налагодження діалогу між журналістами і суддями, складання та виконання стратегічного і комунікаційного планів, ну і звичайно, переклад судових рішень на зрозумілу людям мову.

Прес-секретар суду Ірина Гладуняк говорила про те, що комунікація є важливою в будь-якій сфері діяльності, задля чого і проводяться зустрічі суддів із студентами, школярами і журналістами, щоб показати їм, що суд є абсолютно відкритим. Окрім цікавих відповідей на численні питання від студентів, гості з Коломийщини дали «молодшим колегам» настанови і поради, зокрема, про те, що необхідно бути професіоналами у всьому і працювати над собою, щоб розвиватися і вдосконалювати себе.

Автор: Лідія Вітранчик