7-8 вересня 2017 року в Академії державної пенітенціарної служби (м. Чернігів) відбулося засідання ІІІ Міжнародного круглого столу «Кримінальне право: традиції та новації», присвяченого вшануванню пам’яті видатного вченого, Героя України, академіка Володимира Володимировича Сташиса.
IMG_1648

IMG_853133

Участь в Міжнародному круглому столі взяли близько 140 науковців з України, Польщі, Грузії, Республіки Башкортостан, Казахстану та Білорусі, які працювали в рамках трьох пленарних платформ. Наш університет на цьому потужному науковому заході представляла проректор з науково-методичної роботи, доктор юридичних наук, професор Басиста Ірина Володимирівна з доповіддю «Вплив криміналізаційної надмірності на розслідування окремих видів кримінальних правопорушень».

Цілі круглого столу означені як: сприяння збереженню та примноженню традицій і цінностей наукової школи на всіх етапах її становлення та розвитку; забезпечення доступу для вчених, здобувачів та практичних працівників-юристів до інформації про реалізацію правової реформи у світі та в Україні, вдосконалення юридичної науки, зв’язку теорії і практики, обговорення проблем гармонізації національного законодавства з законодавством Європейського Союзу, обговорення практичних проблем кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права.

Організаторами круглого столу були: Академія Державної пенітенціарної служби, «Всеукраїнська асоціація кримінального права», Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, Запорізькі та Чернігівські місцеві осередки громадської організації.