В Університеті Короля Данила відбулось заняття в рамках Програми “OSCE Project Co-ordinator in Ukraine”.

Сьогодні, 29 листопада, в межах програми академічних обмінів OSCE Project Co-ordinator in Ukraine зі студентами університету зустрілась Гуторова Наталія Олександрівна – доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Зокрема, зі студентами юридичного факультету було проведено 2 заняття. Перше з них було присвячене виконанню практичного завдання від лектора, у вигляді задачі, на тему «Кримінальна відповідальність за злочини у сфері господарської і службової діяльності». А також, друге заняття, на якому слухачі мали змогу ознайомитись із авторською лекцією від Наталії Гуторової, яка розповідала про загальні питання реалізації кримінальної відповідальності, ілюструючи поданий матеріал багатьма прикладами з судової практики та зупиняючись на проблемних аспектах законодавчого регулювання. Загалом, обидва заняття пройшли в досить теплій атмосфері та позитивному настрої. Студентство здобуло новий досвід у розв’язанні практичних завдань, отримали нові знання та залишилися із хорошими враженнями.

Нагадаємо, що Університет Короля Данила єдиний серед приватних закладів України та єдиний серед івано-франківських вишів вдруге став учасником Програми академічних обмінів для викладачів кримінального права та процесу від Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Серед учасників програми – сім університетів (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Університет Короля Данила, Національний університет «Острозька академія», Юридичний факультет Донецького національного університету, Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Юридичний факультет Чернівецького університету імені Юрія Федьковича).

Автор: Лідія Вітранчик