Навчальний рік давно завершився, але студенти УКД не поспішають роз’їжджатись на відпочинок та додому, адже найяскравіше свято літа – Івана Купала, звикли проводити разом.

Минуло сотні років з його зародження, а традиції та прикмети святкування досі зберігаються і вшановуються в Україні.

Для усього колективу Університету Короля Данила вкрай важливо долучати молодь до святкування цього старовинного дійства.

Адже стародавні віковічні традиції показують, що нашій державі не 28 років, а вже більш як тисяча. І якщо сучасники не пам’ятають як язичники святкували, то на генетичному рівні ця пам’ять збереглась.

І традиції продовження роду, поваги до батьків і прадідів існують досі. До того ж, це приємне і позитивне свято, яке зближує з природою.

В сучасному світі часом буває важко приєднатися до природних стихій, нас оточує місто, будинки і технології. Тому декілька яскравих свят у році допоможуть відійти від сучасності і буденності, об’єднатися, познайомитися з новими людьми і різноманітними цікавими традиціями.

Свято Купала вважається одним з найпоетичніших витворів душі нашого народу, але потрібно не забувати що це, перш за все, свято молодих і для молодих.

Колоритне свято досі не перестає дивувати непересічними обрядами та звичаями, які покликані славити юність, красу та кохання.

Центральні символи цього свята та головні обряди спрямовані на очищення від усього злого та пошук свого щастя. Цьому служить і купальська ватра, і вінки на воді, і спалювання опудала.

Така тематика свідчить про нашу близькість з предками, адже як і сотні років тому кожен з нас мріє знайти своє кохання і створити міцну сім’ю. Хоче добряче повеселитись, провести час з близькими, поспівати улюблених пісень.