Гуляючи Івано-Франківськом, насолоджуючись його архітектурою та визначними пам’ятками, в самому центрі міста ми помічаємо дивовижну та сучасну споруду, яка захоплює та зацікавлює своєю будовою. Ні, це не музей і навіть не визначний монумент. Це Університет Короля Данила, в якому здобувають освіту надзвичайно розумні і талановиті студенти, вони пишаються своїм ВНЗ.

18721053_455879808096841_1480432290_o

Університет, який має вигляд сучасного європейського навчального закладу, і всередині також красується новітньою та витонченою структурою.

Звісно ж, тут є все, що потрібно для успішного навчання, − комфортабельні умови, досвідчені спеціалісти, можливість попрактикуватися та самореалізуватися.

Якщо Вас цікавлять такі професії та напрями, як право, економіка (облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, підприємництво, торгівля та біржова діяльність), журналістика (реклама та зв’язки з громадськістю), архітектура (дизайн, архітектура та містобудування, будівництво та цивільна інженерія), інформаційні технології (інженерія програмного забезпечення), туризм, готельно-ресторанна справа, філологія (переклад-англійська мова) та богослов’я, ласкаво просимо до нас на навчання.

Університет Короля Данила надає студентам, які отримали високі бали ЗНО (180-200), безкоштовне навчання за рахунок міжнародного ґранту, отримавши хороші бали ЗНО (160−180) − 50% знижки на навчання в університеті. Для кращих студентів буде забезпечено працевлаштування за спеціальністю. Також, щоб Ваші старання в школі не були марними, ми відзначаємо Вашу успішність. З метою всебічного розвитку і підтримки обдарованих школярів з числа учнів, які отримуватимуть у 2017 році стипендію Івано-Франківської міської ради,  Університет Короля Данила готовий надати знижку на навчання в розмірі 50%.

І це ще не все, що може дати Вам ця альма-матер. На вас чекає: безліч цікавих курсів, спілкування з успішними людьми, можливість завжди бути в центрі актуальних подій та самим брати участь у творенні життя університету, пропонуючи хороші ідеї та цікавинки, які згодом будуть реалізовані.

Старшокласники, випускники, студенти, Ви можете самостійно творити своє успішне майбутнє в Університеті Короля Данила.

Віталіна Григорчин