Хочеш вступити до Коледжу Університету Короля Данила у 2019 році, але заплутався в датах та умовах? Ми допоможемо розібратись!

Нарешті в Івано-Франківську справжнє літо! Кожен з нас мріє провести його особливо та зробити все, щоб запам’ятати літні пригоди назавжди!

Теплі вечори, смачні пікніки, прохолода річки, мандрівки, прогулянки на велосипедах…, – знаємо, що саме таким уявляється літо. Єдине, що може завадити Твоїм планам – вступна кампанія.

Для того, щоб не дозволити їй оволодіти усім твоїм часом та думками, потрібно чітко з’ясувати для себе вимоги та дедлайми.

Ми допоможемо Тобі розібратись з усіма складнощами цьогорічної вступної кампанії. Тепер Ти точно встигнеш зробити своє літо незабутнім!

Відповідальний секретар Приймальної комісії Університету Короля Данила Оксана Каленюк наголошує, що прийом документів у паперовій формі на І-курс освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» на базі 9-ти класів відбуватиметься до 13 липня включно.

При вступі на базі 11-ти класів на ІІ курс Коледжу приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років.

Цьогоріч зараховуються бали сертифіката(ів) зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (перший предмет), загальноосвітнього предмета, з якого проводиться зовнішнє незалежне оцінювання (при цьому передбачено право вступника на вибір з трьох предметів), або творчого конкурсу (другий предмет).

Прийом документів на ІІ курс денної форми навчання від абітурієнтів, які вступають тільки на підставі сертифікатів ЗНО, триватиме з 10 по 29 липня 2019 р. (реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається вже з 01 липня).

Прийом заяв та документів від вступників, які вступають на ІІ курс на основі проходження вступних іспитів, творчих конкурсів або співбесід закінчується 22 липня о 18.00 год.

Сподіваємось, Ти отримав вичерпну інформацію щодо вступу до коледжу Університета Короля Данила. Не перетворюй це літо в рутину з документами, роби його яскравим, незважаючи ні на що!