Випускникам із високими балами ЗНО пропонують безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила
Уже сьогодні перед випускниками постає непростий вибір – яку професію обрати для себе та у якому навчальному закладі здобувати вищу освіту.
Ще одне болюче питання – подальше працевлаштування, адже знайти цікаву роботу за спеціальністю не завжди просто.
Власне, гарантія працевлаштування за спеціальністю – одна з переваг вибору навчання в Івано-Франківському Університеті Короля Данила. Протягом навчання студенти отримують можливість відвідати найрізноманітніші підприємства та установи, як в Україні, так і за кордоном, зустрітися з провідними спеціалістами тієї чи іншої галузі, пройти практику безпосередньо на потенційному місці роботи.

Абітурієнти, які отримали високі бали ЗНО (180-200) отримують змогу безкоштовного навчання в Університеті Короля Данила, за рахунок Міжнародного гранту.
Освітні ступені молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра тут можна отримати, вивчаючи спеціальності:
– архітектура та містобудування;
– дизайн;
– будівництво та цивільна інженерія;
– право;
– облік і оподаткування;
– фінанси, банківська справа та страхування;
– підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
– маркетинг;
– інженерія програмного забезпечення;
– комп’ютерна інженерія;
– журналістика (реклама та зв’язки з громадськістю);
– філологія (переклад – англійська мова);
– туризм;
– готельно-ресторанна справа;
– богослов’я.
Для абітурієнтів, які отримали бали ЗНО (160-180), Університет надає 50%-знижку на навчання.
Серед особливостей навчання в Університеті Короля Данила – постійні практичні заняття, участь у програмах обміну та стажування, активне студентське дозвілля.
Безкоштовне навчання та знижки переглядаються за результатами заліково-екзаменаційної сесії.

Відмінне навчання гарантує продовження знижки.