Один із завідувачів кафедри Університету Короля Данила став членом Науково-експертної ради при Підкомітеті з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України.

До складу Науково-експертної ради увійшли 11 докторів юридичних наук, які у тому числі спеціалізуються на питаннях запобігання і протидії корупції та її політичної складової.
viber image2

«При Підкомітеті з питань запобігання і протидії політичній корупції почала функціонувати Науково-експертна рада. Приємним є те, що до складу цієї Ради ввійшов і професор нашого Університету доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри цивільного права і процесу Короєд Сергій Олександрович. Питання корупції в житті пересічного громадянина, як правило, ототожнюється з поняттям «побутова корупція» (здавання грошей на «ремонт» садочка, школи і т.д.). Питання політичної корупції є не настільки на слуху, але є більш важливим, оскільки впливає на перспективи розвитку держави в перспективі. Незважаючи на те, що Науково-експертна рада носить статус консультативно-дорадчого органу, її роль не потрібно применшувати. Для того, щоб корупціонери не уникнули відповідальності за зловживання в сфері політичних фінансів, рішення щодо них повинні бути зваженими і обґрунтованими, ідеально оформленими. А в цьому питанні без професійної думки експертів-науковців не обійтися, що особливо актуально для України в умовах швидкозмінного законодавства та дубляжу повноважень органів, що займаються протидією корупції. Залучення передового зарубіжного досвіду в цій сфері також потребує наукових висновків, що повинні враховувати національні особливості, законодавство та умови суспільного життя, що можливе лише за умов поєднання науки, практики і законотворення», – коментує проректор з наукової роботи Університету Короля Данила Олександр Острогляд.