Яна Романюк – студентка першого курсу гуманітарного факультету Університету Короля Данила. Днями дівчина взяла участь в конкурсі «Княгиня Покуття», що проходив в Коломиї, та отримала титул його переможниці.

За титул змагалися 12 учасниць, віком від 16-ти до 23-х років. Аби довести свою досконалість, дівчата кілька разів виходили на сцену у різному одязі, демонструючи уміння дефілювати, танцювати, вміло комунікувати.

Окрім безлічі цінних подарунків дівчина виграла путівку до Європи та можливість безкоштовно навчатися в Університеті Короля Данила. І це вже третій сертифікат Яни на знижку від УКД.

Перший вона здобула на Дні відкритих дверей, а інший, розміром в 50%, Яна отримала завдяки тому, що успішно здала ЗНО.

Нагадаємо, Університет Короля Данила гарантує безкоштовне навчання абітурієнтам, що отримали більше 180-ти балів на ЗНО. Для дітей, що склали іспити на 160 балів і вище, очікує знижка на навчання в Університеті розміром у 50%.

Яна розповідає, що не довго вагалася з вибором університету.

«Прийшовши сюди раз, я закохалась. Це сучасний університет, в якому працюють молоді викладачі, які ставляться до студентів з повагою. І щонайважливіше, тут немає нерівності між студентами», – ділиться спогадами про перші враження від УКД Яна.

Для себе Яна обрала спеціальність «Філологія (переклад – англійська мова)». В майбутньому дівчина планує реалізувати себе за обраним фахом. Яна мріє про щасливу сім‘ю, роботу з перекладами текстів та поїздками на різноманітні міжнародні форуми та конференції.

Незважаючи на те, що зі стартом навчання в університеті у Яни майже не залишилось вільного часу, вона встигає займатись хореографією, вокалом та безліччю інших творчих хобі. Серед яких чільне місце займає моделінг.

«Я щиро насолоджуюсь процесом підготовки до конкурсів. Готуючись до «Княгині Покуття», я впродовж трьох місяців займалась у спортзалі, відвідувала заняття з риторики та хореографії, вправлялась в мистецтві дефіле та брала участь в десятках фотосесій», – ділиться секретами Яна.

Яна переконана, що для перемоги в конкурсі необхідно зі сцени транслювати цілісний образ, бути харизматичною та жіночною. Своєю очевидною перевагою Яна вважає розкішне волосся та чудову фігуру.

«Незважаючи на все, себе можна і необхідно вдосконалювати. Підкреслювати природні дані і працювати над тим, щоб ставати кращою щодня».

Усім майбутнім абітурієнтам Яна бажає не сумніватись, обирати найкращий для себе університет та не забувати, що кожен з нас створений для чогось дуже класного.