К.ю.н., заступник завідувача кафедри цивільного права і процесу УКД Бабецька Іванна Ярославівна відвідала вищі навчальні заклади Великобританії – Queen Mary University (London) та University of Cambridge (Cambridge).
Свої закордонні враження Бабецька І. Я. згадує із позитивом та захватом.
«Щоб бути успішними людьми, треба навчитись вчитися. Дуже корисним є відвідати такі форуми як «Право та економіка», який проводився у Queen Mary University (London) за сприяння Centre for Commercial Law. Такі заходи дозволяють зрозуміти процес навчання та структуру навчального процесу в навчальному закладі, ознайомитись з спеціальними освітніми програмами даного навчального закладу.
По-перше, дуже важливим у житті вийти за межі свого постійного оточення і побачити різні школи. Це дозволить збагатитися інноваційними ідеями, розширити свої знання, подивитись на процес навчання з різних сторін.

Ми завжди чуємо, що одними із найкращих та передових є університети Кембріджа, Оксфорда, Гарварда… Мабуть, кожний викладач мріє побувати там і побачити як здійснюються лекції та семінари і сам навчальний процес на власні очі, а не з розповідей чи статей в інтернеті.
Знайомство з University of Cambridge – це як перенесення у світ більше як 800 років назад! Однак, насьогодні University of Cambridge один із найпрестижніших університетів світу з надсучасними освітніми технологіями. University of Cambridge заснований у 1209 році, більше 25000 студентів з цілого світу, 9 музеїв, 31 автономний коледж. На мою думку, навчання вирізняється високими вимогами до навчання та індивідуальної роботи студента. Я не можу сказати, що я бачила там повну демократію, про яку нам пробують говорити. Головний критерій, це якість знань студента, повага до викладача і свого університету, в якому ти навчаєшся».

Автор: Іванна Бабецька