Нещодавно в Університет Короля Данила в рамках проекту «Відкрита зустріч з успішними людьми» завітав Святослав Вакарчук. Музикант поділився історіями зі свого дитинства, спогадами про політичну кар’єру батька та роздумами щодо сучасного стану речей в Україні. Особливу увагу в своїй промові Святослав приділив молоді, яку вважає рушійною силою будь-яких змін в суспільстві, адже вона «не інфікована вірусом совка». Коментуючи свої враження від Івана-Франківська, музикант позитивно оцінив тенденцію відкриття нових закладів, які «значно цікавіші, аніж були декілька років до цього». На зустріч з музикантом завітали як студенти та викладачі УКД, так і численні гості і волонтери. Усі вони залишились задоволеними бесідою зі Святославом, адже мали можливість поспілкуватись напряму з зіркою такого масштабу, поставити хвилюючі запитання та зробити селфі на тисячі лайків.