21 березня в Університеті Короля Данила відбувся незвичний формат проекту «Відкрита зустріч з успішними людьми», адже в рамках одного заходу було презентовано аж три майстер-класи:
1) Ігор Балинський провів майстер-клас «Персонально. Глибоко. Зрозуміло: як у регіональних медіях розповідати про складні та важливі проблеми». Нагадаємо, що Ігор Балинський – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики. Засновник та у 2010-2017 роках керівник Школи журналістики УКУ, а зараз Голова Наглядової Ради громадської організації «Громадське телебачення».

2) Viktoria Babenko провела надзвичайно цікавий та інформативний майстер-клас ««Скрізь відео…» (особливості сучасних відеоформатів)». Вікторія Бабенко – завідувачка кафедри журналістики Українського католицького університету. Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент.

3) Yuriy Opoka зробив презентацію «Де “живе” якісна журналістика: для кого і для чого існують Львівський медіафорум та Школа журналістики УКУ». Юрко Опока – виконавчий директор Львівського медіафоруму, керівник Школи журналістики УКУ; політичний та медіаексперт.
Дякуємо за візит і дуже цікаві майстер-класи! Очікуємо наступних зустрічей та плідної співпраці!