В УКД відбувся захід «Молодь на ринку праці». Відкривав захід Ректор УКД – доктор філософських наук Віталій Хромець. Віталій Леонідович наголосив на важливості забезпечення молоді робочими місцями та проблемою працевлаштування молодих спеціалістів.

Про особливості працевлаштування для студентів УКД розповідали як запрошені гості так і викладачі університету. Зокрема спікерами були: Любомир Ходак -Голова правління ГО «ІТ-кластер» в Івано-Франківську та директор ІТ- кампанії Soft Serve, Галина Бакай -заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Івано-Франківської обласної служби зайнятості та Бринзей Богдан – завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Також, про свій персональний досвід розповідали випускники найкращих європейських закладів освіти: Артур Шкрібляк – випускник Університету Твенте, Нідерланди та Олег Шкіндер – випускник Вірштафт університету , Відень, Австрія.

Після чого, для органів студентського самоврядування Університету Короля Данила та Молодіжної ради при Департаменті молоді та спорту Івано-Франківської МВК було проведено нетворкінг за методикою гри «Світове кафе» на тему «Сучасні виклики ринку праці».

Акцент робився на спілкуванні між учасниками і на продукуванні нових думок та ідей. Гра передбачала розподіл учасників та на 4 групи: «Нормативно – правова база та підприємництво в Україні», «Від бізнес – ідеї до бізнес –плану», «Все що потрібно знати про перше робоче місце», «Як знайти роботу своєї мрії». Після чого відбулось представлення локацій та початок роботи.

Завдяки приємній атмосфері та конструктивному діалогу учасники гри мали змогу отримати від спікерів всі відповіді щодо особливостей ринку праці.