У Івано-Франківську триває Open business space «Франківськ бізнесовий: туризм, ІТ чи промисловість?»

Сьогодні в конференц-залі Університету Короля Данила відбувається форум Open business space «Франківськ бізнесовий: туризм, ІТ чи промисловість?». Організатор заходу – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.
OPEN BUSINESS SPACE TМ – це проект для власників бізнесу, відкритих до інновацій, які не бояться змін та викликів, «інтеграційний майданчик» для обміну ідеями та пошуку рішень, найважливішим результатом якого є розуміння, як діяти далі та на кого розраховувати в пошуках та втіленні ідей/проектів.
Формат OPEN SPACE TECHNOLOGY, який є основою зустрічі, використовують IBM, NASA та розробники Вікіпедії, сотні інших комерційних та громадських організацій практично в усіх куточках світу. Він відрізняється від відомих нам тренінгів, семінарів, форумів та конференцій передовсім самоорганізацією та інтерактивним простором без регламенту і менторства. Технологія «Відкритий Простір» передбачає формування програми самими учасниками на початку зустрічі, тому темою обговорень є питання, актуальні тут і зараз.
«Університет Короля Данила завжди відкритий до співпраці та є хорошим інтеграційним майданчиком для обміну ідеями розвитку освіти, суспільства, бізнесу. Тому проведення такого формату заходів, як OPEN BUSINESS SPACE, сприяє втіленню і генерації нових ідей чи проектів», – наголосив ректор Університету Короля Данила Андрій Луцький.