Університет Короля Данила запрошує Вас взяти участь у роботі ювілейного V Студентського наукового симпозіуму «Співдружність наук: архітектура, економіка, право», який відбудеться 17 листопада 2017 року.17 RJYA

Метою Симпозіуму є обговорення й пошук шляхів вирішення актуальних проблем в розвитку архітектури, економіки та права України молодими дослідниками.

На Симпозіум запрошуються студенти, курсанти ВНЗ незалежно від форми власності.

Форма проведення: очна, заочна.

Мова симпозіуму: українська, англійська чи інша мова країни учасника симпозіуму.

В рамках Симпозіуму планується робота наступних конференцій:

1. Будівництво, дизайн, архітектура: розробка наукових основ створення комфортного середовища.
  2. Стратегічні напрямки розвитку економіки, IT і PR-технологій.
  3. Теоретичні та прикладні проблеми становлення держави і права.

Для участі в роботі Симпозіуму необхідно надіслати електронною поштою до організаційного комітету до 17 жовтня 2017 року наступні документи:

1)    заповнену за зразком заявку;

2)    тези доповіді;

3)    відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Захід проводитиметься в 2 етапи:

I етап – Збір тез та формування збірника Симпозіуму.

II етап – Проведення Симпозіуму: 1. Пленарне засідання; 2. Секційні засідання у вигляді конференцій з відповідних напрямків (або інший формат – очікуйте приємних сюрпризів від організаторів!); 3. Нагородження переможців по 3 з кожного напрямку збірниками конференції, подарунками та грамотами відповідно за 1, 2 та 3 місце, вручення сертифікатів безпосереднім очним учасникам; 4. Надсилання pdf варіанту збірника всім учасникам Симпозіуму (паперовий варіант отримують лише переможці відповідних конференцій).

Запрошення на студенський симпозіум