Спонсором нової форми для ФК «УКД-БЛАГО» стала будівельна компанія Blago developer

Напередодні нового сезону Чемпіонату міста футболісти ФК «УКД-БЛАГО» отримали нову форму, яка має зміцнити їхній бойовий дух та надати більше впевненості в перемозі.

Раніше гравці команди виступали в зеленій формі з білими деталями на плечах.

Тепер кольори стали насиченіші, на зміну зеленому прийшов неоновий салатовий, який стильно поєднується з чорними шортами та оновленим логотипом компанії Blago developer.

На спинах гравців традиційно розміщується номер під яким вони грають та фірмовий напис «Університет Короля Данила».

Гравці команди зазначають, що нова форма значно легша та комфортніша за усі попередні її варіанти.

«Сьогоднішня наша форма в рази зручніша за попередні. Вона легша і технологічніша. Футболки, гетри, шорти — усе це не лише красиве, а й максимально комфортне для гравців», – розповів найдосвідченіший гравець ФК «УКД-БЛАГО» Василь Яремчук.

Перший проректор Університету Короля Данила, Луцький Мирослав Іванович, який був ініціатором створення цього футбольного клубу майже 10 років тому, розповідає, що за період існування команди форма змінювалась тричі.

«Сьогодні, коли команді потрібно пожвавішати, коли кожен з гравців потребує додаткової мотивації — зміна форми стала чудовим варіантом для того, щоб збадьорити команду. Нова форма дуже яскрава. Саме своєю яскравість вона і здатна надати енергії та впевненості кожному гравцю нашої команди», – прокоментував зміни форми Мирослав Іванович.

Будівельна компанія Blago developer не вперше підтримує команду. Керівниця відділу маркетингу Мар’яна Федорончук розповіла, що для компанії важливо виховувати здорову молодь нашого міста, саме тому вони охоче допомагають популяризувати спорт серед мешканців Івано-Франківська.

«Ми стараємось завжди підтримувати спортивні ініціативи. Адже популяризація здорового способі життя і спорту — це шлях до здорового майбутнього. Коли ми створюємо наші проєкт то приділяємо велику увагу спорту й активному дозвіллю, як для малечі, так і для старших людей. Саме тому всі наші проєкти оснащені мультифункціональним спортивним полем», – розповіла Мар’яна.

«Компанія Blago developer хоче, щоб гравцям університетського клубу було зручно на полі. Тому ми підібрали таку форму, яка відповідає усім вимогам професійного футболу: вона легка, комфортна та технологічна. Сподіваємось вона допоможе гравцям завоювати першість на Чемпіонаті міста», – прокоментували представники Blago developer.