Університет Короля Данила став частиною світового флешмобу #ErasmusDays

Флешмоб присвячений Програмі Європейського Союзу Еразмус+ і триватиме 10-12 жовтня 2019 р.  National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team

ЕРАЗМУС+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Programme Countries) Програми Еразмус+. Країнами-членами (Partner Countries) Програми виступають 28 держав-членів ЄС; країни Економічного Союзу: Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн; країни-кандидати: Туреччина, Македонія та Сербія (з 2018 р.). Бюджет програми на 2014-2020 роки складає 14,7 млрд. євро.

Університет Короля Данила зацікавлений в тому, щоб дати своїм студентам якомога більше можливостей.

Від так, завдяки волонтерству в цьому флешмобі студенти та викладачі Університету мають змогу навчатись та проходити підготовку закордоном. Глибше пізнати взаємодію між офіційним, формальним і неформальним навчанням, та отримати більше міжсекторальних партнерств із ринком праці.

З цієї нагоди в Університеті провели круглий стіл та зустріч зі студентами. Головною метою цих подій стало інформування молоді про академічну мобільність, переваги участі у програмах обміну та де знайти актуальні пропозиції.

«Першочерговим завданням для нас зараз є підготовка студентів до інтеграції у європейські університети, щоб вони не боялися і сміливо їхали навчатись. Тому працюватимемо над їх інтелектуальним та психологічним рівнями й покращуватимемо базове знання англійської мови. Також плануємо продовжити практику проведення зустрічей зі стипендіатами та різні майстер-класи задля донесення студентам інформації про великі переваги цієї програми», – прокоментував участь у флешмобі #ErasmusDays ректор Віталій Хромець.

Проректорка з міжнародної діяльності Леся Аронець зазначила, що участь УКД в Erasmus+ – це готовність університету стати частиною європейської освітньої спільноти.

Презентувала програму Erasmus+ Данилюк Юлія, викладач кафедри перекладу та філології УКД, керівник ГО «ІЄМ», випускниця магістерської програми «Публічного управління та адміністрування» УКУ.

Юлія розповіла студентам про переваги конкретних програм обміну та пояснила головні вимоги до усіх охочих взяти участь у програмі. Так, студент чи викладач, який прагне навчатись закордоном повинні знати англійську на високому рівні та мати хорошу академічну успішність. А також бути готовим покинути своє буденне життя на певний період часу і, звісно, безкінечно вірити в себе!

Продовжив мотивувати студентів кандидат юридичних наук, доцент Острогляд О. В. Він наголосив на тому, що усі міжнародні навчальні програми несуть в собі перш за все емоцію. Адже попри досвід та звання, студенти знайомляться з новими людьми, відкривають для себе нові країни та всебічно реалізують себе.

Також на зустріч запросили Ксенію Трофимчук, стипендіантку програми Erasmus+, аспірантку Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. За її словами, ця поїздка дала змогу побувати не тільки в одному університеті, але й у період навчання за кордоном виїжджати до інших навчальних закладів Європи.

В результаті цієї співпраці УКД став 20-ти та першим в західному регіоні, хто з’явився на мапі Erasmus+ Карта ТУТ.

«Ми готові заявити про себе на міжнародному рівні, ми мобільні та прагнемо пізнавати світ, а світ готовий пізнавати нас», – за словами Лесі Лазарівни, серед 650 університетів України, у програму ЄС потрапили тільки 20 навчальних закладів.