Університет Короля Данила сприяє популяризації ІТ-напряму серед школярів!

В рамках всесвітньої акції «Година коду», факультет інформаційних технологій УКД відвідали учні багатьох шкіл міста, зокрема ЗШ №18, ЗШ №10, Угорницької школи, Ліцею №13 та інших. Учням розповіли про сферу ІТ, про те, як здобути ІТ освіту, провели екскурсію в ІТ лабораторію, яку спільно створили Університет Короля Данила з ІТ компаніями учасниками Івано-Франківського ІТ кластеру.

Вважаю, що у кожного має бути така можливість та доступ до вивчення інформатики. Адже знання інформатики, це не тільки про майбутню роботу в ІТ галузі, що вже власне є хорошою перспективою. Це також розвиток важливих умінь та навичок, як то логіка, креативне мислення, стратегічне планування, розв’язування задач та безліч іншого, що стане в нагоді, незалежно від вибору професії в подальшому», – коментує важливість цього заходу директорка Івано-Франківський ІТ кластер Мар’яна Озорович (Maryana Ozorovych).