Днями відбулося підписання договору про співпрацю між Університетом Короля Данила та ТОВ «Electrolux» – одним із провідних світових виробників побутової та професійної техніки. Головний офіс компанії знаходиться у м. Стокгольм, Швеція. А в Івано-Франківську завод «Electrolux» – єдиний в Україні.

«В Університеті Короля Данила цілеспрямовано впроваджується комплексна модель освітнього процесу, яка включає практичні, інтерактивні, інноваційні освітні програми, спрямовані на формування професійних та соціально-емоційних компетентностей, що будуть затребуваними у майбутніх фахівців. Тому спільна робота з реальними підприємствами забезпечить високоякісну підготовку наших студентів, враховуючи реальну практичну діяльність під час стажування, проходження практики чи участі в інших проектах безпосередньо на підприємстві», – розповідає керівник відділу маркетингу та PR УКД Наталія Григорська.

Керівник відділу персоналу ТОВ «Electrolux»  Вікторія Воробець наголошує, що в рамках співпраці заплановано:

1. Запросити студентів на день відкритих дверей, який відбудеться в грудні цього року
  2. Залучити студентів до тренінгів щодо складання резюме та проходження першої співбесіди
  3. Залучити студентів до практичних занять з керівниками підрозділів підприємства.
  4. Надати студентам можливість проходження практики на території підприємства.
  5. Брати участь у заходах, організованих Університетом.
  6. При наявності вакансій, забезпечувати робочим місцями найкращих студентів.