Безкоштовно в Університеті Короля Данила зможуть навчатися ті абітурієнти, які отримали високі бали ЗНО (180-200). Для абітурієнтів, які отримали 160-180 балів, університет надає 50% знижку на навчання.

Програма розроблена таким чином, щоб студенти не втрачати мотивації впродовж навчання.

Їм необхідно успішно складати кожну наступну сесію і брати активну участь в організації заходів та проектів університету, щоб підтверджувати своє право на безкоштовне навчання.

Безкоштовне навчання та знижки переглядаються за результатами заліково-екзаменаційної сесії та згідно умов укладеного договору.

Знижки можна отримати, вcтупаючи на спеціальності:

– архітектура та містобудування;

– дизайн;

– будівництво та цивільна інженерія;

– право;

– облік і оподаткування;

– фінанси, банківська справа та страхування;

– підприємництво, торгівля та біржова діяльність;

– маркетинг;

– інженерія програмного забезпечення;

– комп’ютерна інженерія;

– журналістика (реклама та зв’язки з громадськістю);

– філологія (переклад – англійська мова);

– туризм;

– готельно-ресторанна справа;

– музичне мистецтво;

– богослов’я.

І доки скептики вважають, що це лише реклама, 129 студентів, що мали змогу безкоштовного навчання, підтверджують реальність цієї ініціативи.