Приємна звістка!

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, пройшовши відбір Координатора проектів ОБСЄ в Україні, буде брати участь у першій Програмі академічних обмінів для викладачів разом з такими навчальними закладами: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (м. Харків, м. Полтава), Юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці), Юридичний факультет Донецького національного університету (м. Вінниця), Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів).

Програма обмінів буде здійснена у межах проекту «Допомога правничим школам з просування прав людини», який впроваджується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Основна ідея Програми обмінів полягає у реальному забезпеченні принципів академічної мобільності в Україні, що допоможе втілити мету Проекту, а саме: надання можливостей майбутнім юристам покращити їхні фахові знання і навички ефективнішого захисту прав людини.

Найближчим часом очікуємо викладачів з Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) та Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Як зазначають Організатори Проекту – ця Програма стане черговим кроком до справжньої академічної мобільності. Плідної нам співпраці!!!