03-09 грудня 2017 року у м. Гуйттінен (Фінляндія) відбувся освітній проект «Стажування для юристів + фахова англійська мова» організований Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІМАНС). Університет Короля Данила виступив співорганізатором цього Проекту.

В цьому Проекті взяли участь студенти нашого університету Трушко Лілія та Духняк Тарас. Наші студенти виступили у Західно-Фінляндському коледжі з презентацією на тему «Система виконання покарань: від усвідомлення до покращення». Молоді дослідники-юристи продемонстрували власне бачення проблематики виконання покарань в Україні та запропонували шляхи покращення пенітенціарної системи з урахуванням зарубіжного досвіду. Організатори стажування відзначили високий рівень підготовки та представлення презентації. За підсумками участі в проекті студенти отримали сертифікати про проходження програми стажування, а також про відповідний рівень знань англійської мови.
Крім того в рамках програми учасники стажування взяли участь у брифінгу у мерії міста Гуйттінен де дізнались про юридичні нюанси функціонування підприємств у Фінляндії: реєстрації, дотації, оподаткування та ін.; стали учасниками інформаційної зустрічі з питань захисту прав людини у центрі прийому біженців Punkalaidun, відвідали презентацію директора в’язниці з приводу покарання шляхом позбавлення волі у Фінляндії; здійснили освітній візит до юридичного факультету Університету Турку, пройшли 108 годинний курс програми стажування, а, також, мали можливість взяти участь у святкуванні 100 річчя незалежності Фінляндії в місті Тампере.
Як і обіцяли ось детальний фотозвіт! Але як кажуть – краще один раз побачити, причому на власні очі)
Автори: О. Острогляд, Т. Духняк, Л. Трушко