симпозіум на 4 тарвня перед ЗАД

Кожного ранку ми, студенти, спішимо на пари. Кожного дня приходимо у вже такі рідні для нас стіни, щоб набратися нових знань. Тут ми не лише навчаємось, але й отримуємо безцінний досвід, котрий нам передають наші любі викладачі, отримуємо потужну мотивацію йти вперед до своїх цілей, розвиваємось у наукових, творчих та безлічі інших напрямках.

Тут ми знайшли своїх друзів, колег та однодумців. Але найголовніше – ми знайшли тут СЕБЕ, стали справжніми та неповторними особистостями. За всі ці життєві привілеї ми повинні дякувати нашому рідному Університету Короля Данила.

Тому, 3-7 травня 2017 р., ми запрошуємо всіх і кожного до святкування двадцятиліття нашої Альма-матер!
На Вас чекають незабутні враження.

Святкування включатиме у себе інсталяцію фасаду університету, екологічну акцію, студентський квест, танцювальний батл, день професій, українську дискотеку, туристичну мандрівку та інші цікаві розваги. Відбудеться, також, міжнародний науково-практичний симпозіум.

Разом з цим, у програмі свята запланований концерт у Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка, тому на святкуванні ювілею Університету Короля Данила з 3 до 7 травня чекають не лише студентів, але і випускників університету, щоб згадати час, який вони провели в рідних стінах.

Тож, навіть, думати не смійте таке пропустити. Дане видовищне святкування варте того, щоб його побачити!