2 вересня, студенти Університету Короля Данила відзначили початок навчального року.

На площі перед головним корпусом на вул. Коновальця 35 відбулася урочиста академія з нагоди початку нового навчального року. Традиційно урочистості розпочалися із Святої Літургії в холі Університету Короля Данила.

З вітальним словом виступив проректор університету Олег Андрухів. Він привітав молодь та їхніх батьків з початком нового, насиченого подіями, етапу в житті, подякував батькам за довіру та пообіцяв, що в Університеті Короля Данила їхнім дітям буде завжди комфортно та затишно.

Після традиційних урочистостей першокурсники зустрілися з ректоратом і професорсько-викладацьким складом Університету Короля Данила та Коледжів УКД.

За підсумками цьогорічної вступної кампанії, УКД поповнився новими студентами ще більше, ніж торік.

«У 1,5 рази, порівняно з 2018 роком, зросла кількість зарахованих на І курс Університету на спеціальності «Дизайн» і «Готельно-ресторанна справа» і в 2,5 рази збільшено кількість студентів на І курсі спеціальності «Філологія (англійська мова – переклад). Загалом, порівняно із минулим роком, кількість зарахованих на І курс бакалаврату Університету за усіма спеціальностями, зросла на 20%», – розповіла голова приймальної комісії Університету Короля Данила Оксана Каленюк.

Тішить і те, що серед них цьогорічних першокурсників багато медалістів, переможців всеукраїнських учнівських олімпіад та студентів з високими балами ЗНО, які отримали право на безкоштовне навчання в університеті.