28 вересня 2016 року студенти Університету Короля Данила – Духняк Тарас, Трушко Лілія, Мироняк Андрій, Палійчук Іванна взяли участь у спільному круглому столі Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області та Івано-Франківського осередку Ліги студентів АПУ на тему: «Презентація професій на ринку юридичних послуг», що проводився на базі ЮІ ПНУ.
У Заході взяли участь відомий адвокат Руслан Попадинець, нотаріус Ігор Фріс, начальник відділу слідчого управління Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Андрій Ужела, начальник сектору правового забезпечення Головного управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Юрій Михайлина.
В результаті даного Заходу учасники отримали багато корисної інформації , яка стане їм в нагоді при визначенні подальших планів та у повсякденній роботі, обговорили переваги і недоліки професії слідчого, тонкощі професії нотаріуса, перспективу роботи в поліції, отримали поради адвоката.