31 березня 2017 року в Університеті Короля Данила відбудеться непересічна наукова подія – ІІІ Всеукраїнський науково-практичний симпозіум «Студентські наукові дискусії поза форматом».

16880054_409592302725592_851764988_o

Назва цього заходу обумовлена відсутністю формальних обмежень для наукових пошуків студентів. Саме такий формат дає волю студентській фантазії, оскільки вони працюють без контролю викладачів та не обмежуються науковим стилем викладу матеріалу.

Метою Симпозіуму є обговорення й пошук шляхів вирішення актуальних проблем в розвитку архітектури, економіки та права України.

В рамках Симпозіуму планується робота пленарного засідання та наступних конференцій:

1. Мистецькі дискусії.
  2. Стан правової науки в умовах реформування українського суспільства.
  3. Сучасні тенденції і перспективи соціально-економічного розвитку України.
  4. Виклики інформаційного суспільства: проблеми масової комунікації та інформаційних технологій.

Крім того робота в секціях пройде в форматі дискусій, змагань, майстер-класів.

Для участі в роботі Симпозіуму необхідно надіслати електронною поштою до організаційного комітету до 6 березня 2017 року наступні документи:

1)  заповнену за зразком заявку;

2)  тези доповіді;

3)  відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача із вказівкою для заявки – Заявка, для тез – Тези, підтвердження сплати організаційного внеску – Внесок.

Наприклад: Коваль_Заявка, Коваль_Тези, Коваль_Внесок.

Електронна адреса: annet.sivakova@mail.ru
Всі деталі та вимоги в інформаційному листі (PDF).