Студентка юридичного факультету Університету Короля Данила Христина Герман стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу наукових та творчих робіт з прокурорської діяльності, оголошеного Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України. Тема конкурсної роботи: «10 кроків прокурора до подолання корупції»

«Студенти Університету Короля Данила постійно беруть участь та займають призові місця на різного роду заходах. Це і міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, всеукраїнський конкурс імені Тараса Шевченка, всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт. Крім того, в нашому Університеті постійно проводяться конкурси соціальної реклами та конкурси наукових проектів. Два роки тому Генеральна прокуратура України ініціювала конкурс студентських проектів під назвою «10 кроків прокурора», деталізуючи сферу цих кроків кожного року. І дуже приємно, що наша студентка здобула перемогу на обласному етапі цього конкурсу», – наголосив проректор з наукової роботи УКД Олександр Острогляд.

Сама ж Христина Герман розповідає: «Я готувала презентацію, пов’язану з корупцією, тому мене особливо зацікавила ця інформація. Досить приємно, що прокуратура надає можливість студентам висловити свою думку щодо таких важливих питань. Також надзвичайно вдячна за досвід, отриманий від написання роботи».