Каріна Столаба виконала улюблений хіт «Так выпала карта» разом з Надією Дорофєєвою та Позитивом

Днями популярна українська група «Время и Стекло» презентувала концертну програму «Vislovo» в київському Палаці спорту. Не минув концерт і без усіма улюбленої пісні «Так выпала карта».

Її заспівали разом з учасниками «Голос діти», до яких Дорофєєва та Позитив повернулись на сліпих прослуховуваннях. Вони неочікувано з‘явились з контейнерів у різних кінцях сцени. Зал підтримав молоді таланти, ввімкнувши ліхтарі на телефонах.

Серед учасників команди «Голос. Діти» була і студентка Коледжу Університету Короля Данила – Каріна Столаба.

Каріна Столаба, колишня лучанка, а нині жителька Івано-Франківська, цьогоріч брала участь у проекті «Голос.Діти», аби довести всім, що спів – це її життя.

Два роки поспіль дівчина намагалась потрапити на проект. Усі рідні Каріни після невдалих спроб перестали вірити в те, що в неї все вдасться. Але третя спроба виявилась вдалою.

«Я розуміла, що це мій сезон. Мені 14 і наступного року мені довелось би йти вже в дорослий «Голос». Але я хотіла саме в «Голос.Діти», адже діти – найчистіші створіння, які вміють співати щиро. Вони співають душею», – коментує свої переживання Каріна.

Каріні вдалось увійти до суперфіналу шоу разом з ще одним учасником команди «Время и Стекло» Олександром Зазарашвілі. Своїми результатами в шоу дівчина задоволена. З особливою ніжністю вона згадує творчу атмосферу в колективі та комунікацію з зірками української сцени.

«Надя Дорофеєва ніколи не була жорстким критиком. І не вказувала, що нам робити. Ми спілкувались на рівних, знаходили ті компромісні рішення, які задовольняли кожного. Також вона давала цінні поради, як краще поводитись на сцені. Особливо мені запам’ятались її слова про те, що треба розуміти, що ти співаєш тут і зараз, і це неповторний момент. Його не зміниш, не переграєш. Якщо не викладешся зараз – іншого шансу вже не буде», – розповідає Каріна.

Після завершення шоу зіркові наставники продовжують спілкуватись зі своїми підопічними. Хочуть брати участь в створенні нового матеріалу та радять, як розвиватись надалі.

Каріна виросла в неймовірно музичній сім’ї. ЇЇ мама закінчила музичну школу, все вдома з дитинства робилось в супроводі якісної музики. Тому не дивно, що дівчина мріє займатись саме нею.

На разі, Каріна навчається на першому курсі Коледжу Університету Короля Данила. Для себе дівчина обрала спеціальність «Дизайн».

«Я брала участь в конкурсі «Школа має талант» Університету Короля Данила і отримала сертифікат на безкоштовне навчання. Батьки були раді такій можливості, але бачили в мені виключно юриста. Лише після певних успіхів в творчій сфері вони погодились на цікаву та перспективну спеціальність дизайнера», – ділиться переживаннями Каріна.

«Потрапивши в Університет Короля Данила, я відчула, що опинилась в дуже правильному місці. Перш за все, тут дуже позитивні студенти. Всі вже достатньо свідомі та дорослі, для того, щоб розуміти необхідність реалізації. Ще одним фактором, який вразив мене, став підхід викладачів до студентів. Тут спілкуються з нами на рівних, ставляться як до дорослих людей, чують та поважають думку».

Вже навчаючись в УКД Каріна стала частиною відео-роботи популярного гурту «7 TEEN’S». Хлопці з гурту разом з Каріною в сучасній манері переспівали українську народну пісню «Два дубки».

Каріна Столаба – чудовий приклад того, як здійснюються мрії. Дівчина переконана, що якщо вірити в себе та багато працювати – ваш успіх чекатиме зовсім скоро.

А Університет Короля Данила стане прекрасним плацдармом для Вашої реалізації!