Університет Короля Данила є місцем, яке дарує талановитим дітям відчуття комфорту. Тут можна не лише черпати глибокі фахові знання, але й розвиватись всебічно.

Особливо УКД радіє здобуткам своїх студентів на різноманітних змаганнях, виставках, конкурсах. Адже це в черговий раз доводить, що саме тут навчаються майбутні успішні підприємці, митці та винахідники.

Одним з таких успішних студентів є Огородник Сергій. Хлопець навчається на другому курсі коледжу Університету Короля Данила. Для себе юнак обрав популярну сьогодні спеціальність інженерія програмного забезпечення.

Цьогоріч Сергій став дипломантом обласної та всеукраїнської виставки — конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». В гуртку конструювання транспортної техніки Сергій займається вже понад п’ять років.

В рамках цих занять учні знайомимося з машинами та механізмами, мовами розробками в техніці, вивчають будову автомобілів та її систем. Також виготовляють копії автомобілів для автотрасового моделювання, з якими виступають на змаганнях.

«Ми виконуємо моделі в стилі техно-арт — це копії транспортних засобів, виготовлених з відпрацьованих деталей автомобілів. Цим ми хочемо привернути увагу до складного екологічного стану на планеті, тому що людина бездумно використовує запаси землі й дуже мало займається переробленням сміття, а також повторним використанням деталей, які вийшли вже з ладу», – наголошує на важливій соціальній складові свого хобі Сергій.

Хлопець впевнений, що вміння з непотребу творити мистецтво — справжній талант. Саме тому й не покидає улюблене заняття впродовж багатьох років.

Не зрадив він своєму захопленню і коли вступив до коледжу Університету Короля Данила. Навпаки, новий колектив та зміна атмосфери позитивно повпливали на Сергія.

«Я радий, що обрав УКД. В школі в мене не найкращим чином складались стосунки з однокласниками та вчителями. В УКД ж навпаки. Тут викладачам не байдуже на тебе. Вони бачать в тобі особистість і прислухаються до побажань студентів. Окрім цього, в групі зібрались студенти, які мають схожі цілі та бажання. Мені тут комфортно. Мабуть, саме тому і вдається реалізовуватись в декількох напрямах», – пояснює Сергій. Сергій зізнається, що обирав навчальний заклад покладаючись на поради маминих знайомих. Позитивні відгуки від батьків тутешніх студентів змотивували його стати частиною УКД.

В майбутньому хлопець хоче працювати над створенням сайтів. Але точно не припинятиме займатись конструюванням.

Вже сьогодні він допомагає керівнику гуртка та курує групою молодших гуртківців. Сергій впевнений, що саме конструювання техніки розвиває креативне чи не стандартне мислення. А ці якості всіляко сприятимуть в його майбутній професії.

Ми бажаємо Сергію нових перемог та реалізації всього задуманого!