Поки Україна звикає до зими, а студенти потроху переходять до зимової сесії, активне життя в навчально-науково-освітньому середовищі триває! Західно-Фінляндський Коледж, мерія м. Гуйтіннен, Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці та Університет Короля Данила організували та вже успішно впроваджують програму «Стажування для юристів», що поєднана з вивченням фахової англійської мови. Програма наукового стажування для юристів розроблена з метою розвитку міжнародного світогляду та професійних навичок юристів-практиків та правників-науковців у поєднанні з інтенсивним вивченням фахової англійської мови юридичного спрямування у Західно-Фінлянському коледжі в мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Програма наукового стажування для юристів передбачає: Брифінг у мерії міста Гуйттінен щодо юридичних нюансів функціонування підприємств у Фінляндії: реєстрація, дотації, оподаткування та ін.; Інформаційна зустріч з питань захисту прав людини у центрі прийому біженців Punkalaidun; Презентація директора в’язниці з приводу покарання шляхом позбавлення волі у Фінляндії; освітній візит до юридичного факультету Університету Турку. Приємним є той факт, що двоє студентів юридичного факультету Університету Короля Данила – Лілія Трушко та Тарас Духняк не просто беруть участь в проекті стажування, а є частиною програми цього проекту, оскільки 6.12.2017 року виступатимуть з презентацією англійською мовою на тему: «Система виконання покарань: від усвідомлення до покращення». Метою презентації є показати бачення молодих дослідників-юристів на проблематику виконання покарань в Україні та запропонувати шляхи покращення системи виконання покарань з врахуванням зарубіжного досвіду. Бажаємо успіху нашим студентам! Очікуйте фото та детальний звіт з проекту пізніше!

Проректор з наукової роботи Олександр Острогляд