Нещодавно в м. Яремче проректор з наукової роботи Університету Короля Данила Олександр Острогляд взяв участь в Міжнародній науково-практичній конференції “Становлення та перспективи розвитку державної системи захисту критичної інфраструктури в Україні. Кримінологічна оцінка ризиків і загроз”, співорганізаторами якої є ОБСЄ, СБУ, Кафедра кримінального права ННЮІ ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника.

Захід було проведено з метою визначення ролі і місця державних і приватних структур в загальній системі захисту об’єктів критичної інфраструктури. Особливе значення в рамках Конференції приділили ролі і місцю спеціальних служб і правоохоронних органів в національній системі захисту критичної інфраструктури.