- ПРАВО
- АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ
- БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ
- ДИЗАЙН
- ФІЛОЛОГІЯ (АНГЛІЙСЬКА МОВА)
- ОБЛІК ТА БІЗНЕС-АНАЛІТИКА
- ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
- БІЗНЕС ТА ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО
- ЖУРНАЛІСТИКА
- ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
- БОГОСЛОВ’Я
- ТУРИЗМ
- ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА
ПРАВО
Університет Короля Данила здійснює підготовку фахівців, які мають необхідний рівень правових та економічних знань і здатні працювати на рівні сучасних вимог на сучасній світоглядній, науковій та методичній основі за спеціальністю «Право». Підготовка за цією спеціальністю забезпечує інтеграцію юридичних та економічних знань, комп’ютерної грамотності, високий рівень загальної культури та правосвідомості, володіння навичками цивілізованого ведення бізнесу тощо.
Здобуваючи юридичну освіту в нашому університеті, Ви оволодієте сучасними досягненнями в галузі загальних теорій держави і права; основними напрямками розвитку сучасних міжнародних відносин; шляхами і напрямками Європейської інтеграції, а також знатимете систему та зміст законодавства України і Європейських країн; основи фінансової та монетарної політики; організацію влади і основні інститути ЄС; європейські стандарти прав людини; правові основи регулювання Європейського ринку та підприємницької діяльності тощо.
Навички практичної діяльності студенти отримують в процесі проведення практики на третьому та четвертому курсах, а також на п’ятому курсі, під час навчання за програмами освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр». Практика проходить в державних установах і підприємствах, комерційних і ділових структурах та правоохоронних органах в м. Івано-Франківську та, за бажанням студентів, за місцем їх проживання.
Випускники Університету Короля Данила за спеціальністю «Право» отримують дипломи державного зразка. Наші випускники підготовлені для роботи на посадах, що вимагають вищої юридичної освіти: в органах державної виконавчої влади; в органах місцевого самоврядування; в судах загальної юрисдикції та спеціалізованих судах; в органах прокуратури та національної поліції; в органах Міністерства юстиції України; в системі нотаріату; в адвокатурі; в юридичних службах підприємств усіх форм власності; в юридичних навчальних закладах.
АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ
Архітектор – це людина, яка тримає у своїх руках простір та час. Ця професія є фундаментом для інших сфер нерухомості та будівництва. Без хороших архітекторів не було й не буде збудовано жодного будинка, жодного хмарочоса, не буде взагалі нічого, адже архітектор – це не лише митець, але й знавець точних наук, який так бездоганно створює та продумує кожну деталь свого творіння. Найголовніше для архітектора – це практика. Лише так архітектор може втілити всю свою уяву, натхнення, вміння у те, що захоплює так нас, підкоряє наші смаки та стає незрівнянною пам’яткою архітектури!
Навчаючись за спеціальністю «Архітектура та містобудування» в Університеті Короля Данила, студенти ґрунтовно вивчають такі дисципліни, як: архітектурне проектування, композиція, формування художнього образу, теоретичні та методичні основи архітектурного проектування, проблеми архітектури та містобудування, ландшафтна архітектура, сучасна теорія і практика реконструкції міста, методи оптимізації архітектурно-містобудівних рішень та багато інших.
Найцінніші навички, які вони отримують під час навчання – це вміння донести до замовника свої творчі задуми, за допомогою лінії, кольору, новітніх комп’ютерних програм, а також в живому спілкуванні пояснити та обґрунтувати архітектурне, ландшафтне чи дизайнерське рішення. Розуміння архітектури не як окремої будівлі, а як частини довкілля у взаємодії внутрішніх та зовнішніх просторів і вміння збагачувати свій професійний рівень за допомогою найрізноманітніших дисциплін.
Робота архітектора – це складна і наполеглива праця, але, разом з цим, цікава і креативна. Архітектор повинен бути не тільки художником, але й інженером навіть психологом. Професія архітектора вимагає творчого мислення, художнього смаку і постійного навчання. Для випускників цієї спеціальності завжди відкриті двері державних, приватних архітектурно-будівельних компаній і фірм, проектних інститутів, будівельних і архітектурних бюро, що працюють у сфері ландшафтного проектування і дизайну тощо. Спеціальність архітектора має широкий спектр розвитку, від художника до конструктора, головне бажання та наполегливість. Найголовніше – це бути справжнім фахівцем своєї справи, результату досягне лише той, хто впевнений у своїх знаннях
БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ
Серед безлічі міст нашої країни яскраво виділяються ті, що здіймають до неба дахами чудових будівель чи тішать око мереживом барокових візерунків, міццю велетнів-споруд чи спокійним поглядом вікон житлових кварталів, продуманих до дрібниць. Та всі ці дива з’явилися не самі – вони створені талантом і руками людей – справжніх фахівців, будівельників. Саме їх професія – одна з найдавніших у світі, але й найсучасніша: усі найновітніші технології впроваджуються сьогодні в будівельну індустрію. Тому сучасний будівельник – це висококваліфікований фахівець, що володіє як традиційними, так і модерними прийомами та методами, застосовує різні матеріали і технології.
Студенти, що обрали спеціальність «Будівництво» в Університеті Короля Данила, підготовлені до активної творчої, професійної і соціальної діяльності, яка сприяє прогресу суспільного розвитку, вмінню самостійно здобувати нові знання, контролювати і коректувати зроблене.
Вони правильно оцінюють історичні і сучасні процеси, тенденції світового розвитку, мають навички організаторської та управлінської діяльності, вміють ухвалювати професійні рішення. Добре знають технологію та організацію будівельного виробництва, проектно-кошторисну документацію на об’єкти, що будуються, будівельні норми і правила на виробництво та приймання будівельно-монтажних робіт, конструктивні рішення будівель і споруд, основи розрахунку будівельних конструкцій, трудове законодавство, правила і норми охорони праці, шляхи захисту довкілля, організацію праці, планування роботи на ділянці тощо.
Після завершення навчання випускники можуть працювати в будівельно-монтажних установах, проектних і наукових організаціях в галузі будівництва, в управліннях та відділах капітального будівництва, а також в управліннях та відділах архітектури обласних адміністрацій і місцевих органів влади, в бюро технічної інвентаризації, в підрозділах пожежної інспекції, в експертних організаціях з оцінки нерухомості тощо.
ДИЗАЙН
Розвиток і поширення дизайну як проектно-творчої діяльності надає професії дизайнера статусу перспективної та унікальної професії, адже кожна сфера життєдіяльності людини потребує роботи фахівця цієї галузі. У сфері графічного дизайну – це поліграфічна продукція, пакування, фірмовий стиль, плакат, книжкова графіка, дизайн об’єктів реклами, web-дизайн.
Підготовка дизайнерів-графіків дозволяє їм працювати у дизайн-студіях, рекламно-виробничих фірмах, рекламних агенціях, видавництвах, виставкових та ярмаркових центрах, відділах дизайну і реклами в бізнес-структурах, підприємствах пакувальної галузі.
Сфера дизайну середовища охоплює житлові й громадські інтер’єри (службові, адміністративні, культурно-мистецькі й освітні заклади, об’єкти туристичної галузі, готельно-ресторанної сфери, торгівельні, виставкові зали), ландшафтний дизайн (присадибні ділянки, парки, сквери).
Випускники спеціалізації «Дизайн середовища» зможуть працювати у проектних компаніях та інститутах, дизайн-студіях, науково-дослідних закладах, творчих майстернях. Дизайн одягу орієнтований на розробку моделей одягу різного призначення залежно від сфери діяльності й способу життя людини – ділового, неформального, повсякденного, вечірнього, сценічного тощо. Випускники цієї спеціалізації зможуть працювати в дизайн-студіях, ательє, будинках моди як за індивідуальним замовленням, так і у серійному виробництві тощо.
Професія дизайнера – це чудова нагода не лише реалізувати свій творчий потенціал, створюючи різноманітні оригінальні ідеї, але й поєднати улюблену справу з чимось корисним. Рідко можна зустріти людей, що працюють у цій галузі мимоволі, зазвичай це усвідомлений вибір, заснований на покликанні і величезному прагненні пов’язати своє життя саме з дизайном. Як відомо, любов до своєї справи дає прекрасний шанс досягти великих успіхів у своїй діяльності, а іноді навіть відкрити щось унікальне і неповторне.
ФІЛОЛОГІЯ (АНГЛІЙСЬКА МОВА)
Сьогодні, філологи викладають в навчальних закладах, працюють журналістами, очолюють PR-агенції, займаються маркетингом. Вони перекладають і редагують тексти, роблять рекламу, вчать діловому спілкуванню і красномовству співробітників різних компаній, управляють роботою веб-сайтів та блогів. Вони також працюють на посадах спічрайтерів для політиків, навчають українській мові іноземних студентів, ведуть діловодство. Філологи працюють у БУДЬ-ЯКІЙ сфері, яка потребує професійного володіння і роботи з усним і письмовим текстом.
Англійська мова сьогодні має особливий статус, адже вона є мовою міжнаціонального спілкування. Англійською пишуть, її розуміють, на ній розмовляють в усьому світі, вона є найважливішим засобом не тільки міжнародного спілкування всіх видів (випадкового і цілеспрямованого, формального і неформального, комерційно-промислового, політичного, дипломатичного тощо), але й засобом поширення наукових досліджень і професійних знань в цілому. Цей високий статус англійської мови в усьому світі вимагає високих стандартів викладання і навчання.
«Філологія (англійська мова)» – це спеціальність для підготовки висококваліфікованих фахівців з найбільш широким охопленням філологічних дисциплін. Навчання за цією спеціальністю дає можливість студентам Університету Короля Данила отримати ґрунтовні знання і в подальшому знайти перспективну роботу в державних та комерційних компаніях будь-якого профілю, у тому числі, закордонних. Специфіка професії дозволятиме працювати віддалено, мати гнучкий робочий графік.
Наші випускники – це фахівці з питань забезпечення міжмовної комунікації, що володіють мовними, комунікативними і професійно-перекладацькими компетентностями в сфері державної мови, основної іноземної мови та додаткової другої іноземної мови.
Місцем роботи випускників цієї спеціальності можуть бути організації і підприємства всіх галузей та форм власності, освітні і культурні установи, засоби масової інформації, де потрібні кваліфіковані перекладачі з англійської і німецької мов, учителі середніх шкіл, редактори, спеціалісти з бізнес-спілкування тощо.
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»
Освітньо-професійна програма «Облік та бізнес-аналітика»
Освітня програма «ОБЛІК ТА БІЗНЕС-АНАЛІТИКА» націлена на підготовку фахівців у сфері бухгалтерського обліку та бізнес-аналізу. Поєднання базових знань у сфері бухгалтерського, управлінського та фінансового обліку, податкового планування і навичок у здійсненні аналітичної оцінки бізнес-процесів, ринкової аналітики, обробки і візуалізації великих масивів даних забезпечує підготовку фахівця нового покоління – бухгалтера-аналітика, здатного до аналізу інформації та прийняття на її основі управлінських рішень. Ринок потребує фахівців нового формату зі знаннями основ бухгалтерського обліку в поєднанні з аналітичними здібностями. Хто володіє інформацією – той володіє світом, і цей вислів про професію бізнес-аналітика зі знаннями бухгалтерського та управлінського обліку. Адже саме такий фахівець здатен до якісного збору, обробки і представлення інформації, яка є основою ведення успішного бізнесу.
Метою освітньої програми «Облік та бізнес-аналітика» є набуття фахівцями компетенцій, знань та умінь в сфері аналітичного опрацювання економічних процесів, бухгалтерської звітності, виробничої статистики з метою знаходження оптимальних рішень для успішного ведення бізнес-процесів як на промислових підприємствах державної форми власності, так і на приватних та акціонерних фірмах. Диплом по даній спеціалізації відкриває перед його власником широкі можливості працевлаштування на робочі місця з високим рівнем заробітної плати.
Випускник даної освітньої програми може працювати на всіх посадах обліково-аналітичного профілю (бухгалтер, бухгалтер-експерт, аудитор, економіст-аналітик, бізнес-аналітик, аналітик системи 1С, аналітик консолідованої інформації), на посадах керівника первинного рівня управління, або виконавця різноманітних служб апарату управління, спеціаліста інформаційно-аналітичного відділу, фахівця з бізнес-планування, бізнес-консультанта, податкового інспектора тощо.
Наші студенти мають можливість працювати у комп’ютерних класах, опановуючи найсучасніші програмні продукти, вивчати програму 1С: Підприємство 8.0. Програма навчання відповідає кращим сучасним світовим міжнародним стандартам із залученням новітніх методик, відповідає сучасним ринковим вимогам щодо навиків та здібностей фахівця в сфері обліку та аналізу, і побудована так, щоб дати студентам всебічні знання з теоретико-методичних основ та практичних навичок і вмінь в галузі обліку, бізнес-аналітики, аудиту, стратегічного аналізу, антикризового управління, консалтингу, фінансового аналізу.
Фахівець з обліку і бізнес-аналітики працює як незалежний спеціаліст і надає послуги обліку і фінансової та управлінської звітності, аудиту, податкової звітності, консультації з управління, судово-бухгалтерської експертизи, аналітичної оцінки господарської діяльності на рівні підприємства та в державних установах, органах влади і управління, податкових адміністраціях, комісіях з цінних паперів, контрольно-ревізійних управліннях, казначействах, лікарнях, коледжах, ВНЗ, благодійних товариствах тощо.
Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»
Освітньо-професійна програма «Фінансовий менеджмент»
Бакалаврська програма «Фінансовий менеджмент» орієнтована на здобуття студентами знань та навичок у сфері управління фінансовими потоками суб’єктів господарювання різноманітних форм власності.
Особлива увага приділена принципам побудови управлінського обліку, формування і використання прибутку, управління ризиками, а також оцінці й прогнозуванню фінансового стану компанії. Ви вивчатимете основи управління фінансами, фінансове посередництво, інструменти фінансової аналітики, валютні ринки, банківські системи, валютну і банківську аналітику, ризик-менеджмент, інвестиційний аналіз, управління бізнес-процесами та стратегічний менеджмент. Навчання за бакалаврською програмою «Фінансовий менеджмент» забезпечує підготовку фахівців, здатних самостійно приймати ефективні рішення щодо управління фінансами суб’єктів підприємництва та формує фінансистів сучасної генерації, які наділені не лише теоретичними знаннями в сфері фінансів, а й аналітичними здібностями, і навиками управління командою та прийняття стратегічних і тактичних рішень.
Підготовлені за даною програмою фахівці можуть працювати керівниками фінансових відділів різних форм власності, фінансовими менеджерами та аналітиками, фінансовими контролерами на підприємствах і в організаціях різних сфер і галузей економіки, займатися розробкою фінансової стратегії підприємств, працевлаштуватись спеціалістами фінансових відділів у комерційних банках та державних установах.
Освітня програма з підготовки бакалавра з «Фінансового менеджменту» – це поєднання знань у сфері фінансів, менеджменту і аналітики. Дана програма є практично орієнтована та складена на основі сучасних вимог ринку, спільно з практиками фінансової та банківської сфери. До навчального процесу залучені фахівці в сфері управління фінансовою та банківською діяльністю, фінансової аналітики та бізнес-аналізу.
Програма акцентує увагу на розумінні основ менеджменту, фінансів, які необхідні для прийняття управлінських рішень. Навчання на програмі веде до кар’єри в банках, фінансових установах, інвестиційних фондах, консалтингових фірмах, аудиторських компаніях та промисловості на таких посадах як аналітик, консультант та фінансовий спеціаліст.
Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Освітньо-професійна програма «Бізнес та приватне підприємництво»
«Бізнес та приватне підприємництво» – освітня програма спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, орієнтована на підготовку спеціалістів широкого профілю в сфері започаткування власної справи та торгівельної діяльності. Сучасний ринок потребує фахівців, які володітимуть знаннями та практичними навиками ефективного продажу товарів та послуг. Випускник даної бакалаврської програми – універсальний фахівець, здатний легко освоїти нову сферу діяльності, ознайомлений з базовими знаннями економіки, правовими аспектами ведення бізнесу, основами бухгалтерського та фінансового обліку, логістичним управлінням, маркетинговими інструментами, наділений навичками роботи в команді та лідерськими якостями. Протягом навчання на програмі «Бізнес та приватне підприємництво» студент вивчатиме такі дисципліни, як планування бізнесу, торгівельна діяльність, логістика, бізнес-аналітика, управління персоналом, податкове планування, маркетинговий менеджмент, візуалізація даних та візуальна аналітика, корпоративний менеджмент, міжнародний бізнес, управління продажем та ін.
Фахові перспективи, що відкриваються перед дипломованими випускниками освітньої програми «Бізнес та приватне підприємництво»:
- у сфері підприємництва – організація виробничої, комерційної та зовнішньоекономічної діяльності, керівництво підприємствами різних розмірів і форм власності;
- у сфері торгівлі – діяльність спрямована на вивчення ринку, прогнозування його кон’юнктури, розробку стратегії і тактики маркетингу, формування і контроль асортименту товарів, управління якістю товарів, оптимізацію товаропросування, переробку та зберігання товарів і сировини;
Який й би професійний шлях не обрав випускник цієї спеціальності – ініціатор створення бізнесу, менеджер зі збуту, спеціаліст логістичного відділу – він за будь-яких обставин буде здатний забезпечити прибуток в різних сферах економіки шляхом зосередження на розв’язанні актуальних задач і прийняття ефективних рішень.
Дана програма створена в співпраці з практиками та відповідає сучасним вимогам ринку, щодо здібностей та знань, якими повинен володіти випускник спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. До навчального процесу залучені провідні спеціалісти та фахівці бізнес середовища, які ділитимуться зі студентами реальним досвідом та практичними навичками.
Випускники даної програми бакалаврського рівня можуть працювати на посадах ринкового аналітика, менеджера відділу збуту, спеціаліста відділу логістики, бренд-менеджера, керівника напряму (продакт менеджера), регіонального менеджера з продажу, менеджера по роботі з корпоративними клієнтами, супервайзера або ж розвивати себе в сфері започаткування власної справи.
ЖУРНАЛІСТИКА (за освітньо-професійною програмою «Реклама та зв’язки з громадськістю»)
«Реклама та зв’язки з громадськістю» стратегічно необхідна спеціальність, актуальність якої в сучасних реаліях безперечна. Студенти, які отримують освіту фахівця з реклами та PR, матимуть величезне майбутнє. Актуальним тут є вислів Брюса Бартона: «Люди рекламуватимуть свої товари завжди: і у хороші часи, і в погані. У хороші часи вони хочуть рекламувати, а у важкі часи вони мусять рекламувати». Отже, хороший фахівець з реклами є необхідним у будь-якій структурі. Він готує і поширює інформацію про якість, особливості і переваги товарів та послуг; планує рекламні кампанії і координує дії тих, хто займається виготовленням реклами – дизайнерів, копірайтерів, контролює рекламний бюджет організації тощо.
Фахівець зі зв’язків з громадськістю – це професіонал, який може створити привабливий образ будь-якої особи, товару, установи чи організації в очах громадськості. Він вибудовує ефективні стосунки цієї організації з представниками влади, споживачами, партнерами і суспільством в цілому.
Специфіка діяльності фахівця з PR багато в чому зумовлена тим, що ринок потенційних роботодавців неймовірно широкий та різноманітний. PR-відділи організовані у всіх західних компаніях, які працюють на українському ринку, а також у багатьох українських компаніях і майже у всіх ЗМІ. Медіа-бізнес сьогодні не може існувати без фахівців зі зв’язків з громадськістю – настільки важлива їх робота в системі масової інформації і комунікації. Попит на піарників також різко зростає під час підготовки до виборів. Фахівець з PR може знайти собі роботу в ЗМІ (прес-служба), у торговій компанії (відділ зі зв’язків з громадськістю, рекламна служба), PR-агенції (аналітичний відділ).
Сьогодні практично в кожній організації працює хоча б один PR-менеджер. При необхідності виконання великого обсягу роботи створюється цілий PR-відділ. Що стосується невеликих компаній, то вони воліють наймати співробітників-універсалів. Тому у менеджера, що пройшов курс навчання ще й з маркетингу або рекламі, набагато більше шансів знайти хорошу роботу. Менеджери з PR можуть працювати також в незалежних PR-агентствах, які надають підприємствам та організаціям найрізноманітніші послуги в цій галузі.
Тож, якщо Вам властиві риси фахівця з реклами і зв’язків з громадськістю: креативність, здатність до творчої діяльності, комунікабельність, вміння взаємодіяти з різними людьми (детальніше), приходьте навчатися до РRестижного Університету РRестижній РRофесії!
ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Інженерія програмного забезпечення – це спеціальність, що спрямована на розробку програмних систем, які працюють надійно і ефективно, вартість розробки та супроводу яких є доступною, які задовольняють вимоги, висунуті до них замовниками. Сьогодні фахівці з інженерії програмного забезпечення є найбільш затребуваними на ринку праці серед інших фахівців з інформаційних технологій, вони беруть участь у розробці вітчизняних і міжнародних програмних проектів і мають достойну оплату своєї праці. Попит на фахівців з інженерії програмного забезпечення у майбутньому буде тільки зростати!
Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, 3D-моделей, комп’ютерних ігор, інших програм, обов’язково обирайте навчання за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення».
Університет Короля Данила має всі необхідні умови для надання якісної сучасної освіти з інженерії програмного забезпечення. Після закінчення навчання Ви можете знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі, закордонних. Специфіка професії дозволяє працювати віддалено, мати гнучкий робочий графік. Ви можете відкрити свою справу (стати фрілансером) та розробляти програмні продукти на замовлення у зручний для Вас час.
Місцем роботи наших випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, незалежні агенції з тестування програмного забезпечення. Види діяльності фахівця: створення програмного забезпечення, у тому числі у сфері Інтернет-технологій, мережевого і комунікаційного програмного забезпечення; проектування інтерактивних інтерфейсів користувача; проектування і розробка баз даних; тестування та забезпечення якості програмного забезпечення; аналіз проектів та програм готових систем, аналіз потреб та проблем користувачів, пошук найоптимальніших рішень; розробка, виготовлення, постачання та документування програмного забезпечення на замовлення користувачів; надання консультацій у сфері проектування і розробки програмного забезпечення.
Якщо Ви та людина, яка хоче поринути у безмежний світ інформаційних технологій, бажаєте створювати і змінювати віртуальну реальність, то ви є майбутній програмний інженер!
БОГОСЛОВ’Я
Високий рівень вимог щодо освітніх стандартів сучасного глобалізованого світу зумовлює необхідність активного запровадження кращих досягнень зі сфери організації та розробки новітніх форм надання високоякісної освіти у вітчизняний освітній простір. Зважаючи на це, Університет Короля Данила запрошує на навчання всіх бажаючих здобути богословську освіту відповідно до практично апробованих принципів і стандартів інтегративного навчання кращих Вузів світу.
Для надання високоякісних освітніх послуг Університет пропонує власні навчально-методичні напрацювання з залученням найсучасніших IT-технологій у сфері надання духовної освіти, специфічні підходи та творчі новації у розробці новітнього проекту універсальної форми заочного навчання. Пропонована форма навчання має низку переваг, серед яких: можливість у зручний час самостійно засвоювати необхідний навчальний матеріал, а також покращувати свої знання з усіх навчальних курсів, що викладаються в Університеті.
Окрім біблійного, догматичного, літургійного, патристичного та морального богослов’я, канонічного і церковного права, студенти вивчають філософські дисципліни, історію Церкви, сакральне мистецтво тощо. Велику увагу приділено також вивченню як класичних, так і сучасних іноземних мов.
Теоретичний матеріал викладається за допомогою електронних навчальних курсів, підручників, аудіо- та відеолекцій. Засвоєння практичного матеріалу здійснюється за допомогою практичних занять, диспутів і семінарів у режимі відео-конференцій. За бажанням студенти отримують можливість повноцінного спілкування з викладачами, отримання необхідних консультацій у режимі off- та on-line. Навчання передбачає також розгалужену систему індивідуальних занять студентів з викладачами.
Після завершення навчання випускники можуть працювати за фахом в якості викладачів богословсько-релігієзнавчих дисциплін, працівників церковних адміністрацій, спеціалістів управлінь церковних структур, фахівців з релігійних питань у ЗМІ, радників і консультантів у різних відомствах та установах, спеціалістів управлінь з питань гуманітарної політики, працівників сфери релігійних та благодійних NGO тощо.
ТУРИЗМ
Нові друзі, незнайомі місця, хвилююче очікування чогось незвіданого. Так, кожне літо дійсно особливе, не схоже на інші… До зустрічі з представниками цієї професії багато хто готується увесь рік, сумлінно працює, щоб втілити свою мрію – побачити світ і стати багатшим на яскраві враження. Ці люди зовсім не чарівники, вони лише фахівці у сфері туризму.
Туризм – це одна з найпопулярніших на сьогодні спеціальностей. Ця сфера діяльності стрімко змінюється. Клієнти стають вибагливішими, але так само хочуть, щоб їх дивували, вигадували і дарували їм свято. Тому кожен вуз, який готує фахівців із туризму, шукає особливі підходи до виховання професіоналів. Так, Університет Короля Данила, який має великий досвід підготовки фахівців з економіки та права, відкриваючи у цьому навчальному році спеціальність «Туризм» на бакалавраті, пропонує студентам додатково отримати знання з підприємницької діяльності, ведення бізнесу, регуляторних особливостей функціонування туристичної галузі, управління підприємством в умовах конкуренції, зокрема міжнародної. Тобто дає базу, необхідну не просто пересічним фахівцям, а власникам бізнесу та управлінцям.
Опанування особливостей туристичної діяльності в Університеті Короля Данила спрямоване на формування у студентів креативного мислення, необхідних комунікаційних навичок і знання кількох мов. Також в Університеті розуміють, що для фахівців із туризму дуже важливо бути на «ти» із комп’ютером та сучасними інформаційними технологіями. Велику увагу в Університеті приділяють оволодінню знаннями і навичками з організації здорового способу життя, а отже – здоровому відпочинку. Спеціальності, пов’язані з туристичним обслуговуванням, актуальні і особливо важливі сьогодні для розвитку України. Адже фахівці з туризму не лише знайомлять українців з іншими країнами світу, але й відкривають нашу державу для іноземців.
В роботі фахівця з туризму дуже важливі працьовитість, стресостійкість, організаторські здібності, комунікабельність, ерудованість, схильність мислити творчо, нестандартно, інтерес до людей, бажання вивчати світ, щоб поділитися знаннями про нього з іншими. Слід бути трошки оратором і трошки психологом, щоб зрозуміти, де ж насправді знаходиться той заповітний райський куточок, куди прагне людина, яка звернулася до вас за професійною допомогою. І безумовно, для майбутнього фахівця в галузі туризму надзвичайно важливо мати здібності до вивчення мов. Слід зазначити, що в Університеті Короля Данила студенти спеціальності «Туризм» поглиблено вивчатимуть іноземні мови.
ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА
Готельне і ресторанне господарство є головним фактором та основною складовою туристичної інфраструктури, відіграє провідну роль у презентації вітчизняного туристичного продукту на світовому ринку туристичних послуг. Ця сфера в комплексі туристичних послуг світового господарства розвивається швидкими темпами і в перспективі, згідно прогнозів відомих профільних організацій, може стати найбільш важливим сектором туристичної галузі.
Навчання за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» в Університеті Короля Данила передбачає оволодіння студентами професійними знаннями з менеджменту, технології та організації готельного і ресторанного господарства, маркетингу, економіки, сучасних інформаційних технологій в готельно-ресторанній справі, ґрунтовне опанування іноземних мов тощо.
Фахівці з готельної і ресторанної справи можуть очолювати роботу в готельних та туристичних комплексах різних типів (мотелях, кемпінгах, ботелях, флайтелях тощо), санаторно-курортних закладах, пансіонатах, будинках відпочинку, профілакторіях, санаторіях, на підприємствах ресторанного господарства різних типів (ресторанах, барах, кафе і т. ін.), а також працювати в їхніх структурних підрозділах.
Після завершення навчання випускники мають можливість обіймати посади: менеджера ресторану (закладу ресторанного господарства іншого типу) або готелю, директора ресторану (закладу ресторанного господарства іншого типу) або готелю; директора філії, малого підприємства; завідувача маркетингового відділу; керівника підрозділу готельного господарства; начальника виробництва; начальника відділу стандартизації; фахівця ресторанного бізнесу тощо.