Минулого тижня відбувся важливий семінар-навчання з державними виконавцями, який провели Університет Короля Данила та Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області. Зі вступним словом виступив начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській обл. Станіщук М.В., який наголосив на основних аспектах необхідності проведення зустрічі та мети цього заходу, а саме ознайомлення працівників юридичної сфери зі законодавчими нововведеннями.

2-min 3-min

К.ю.н., доцент кафедри цивільного права і процесу Університету Короля Данила Жукевич І.В. розповів про новели Закону України «Про виконавче провадження» та Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів».

5-min

Актуальним питанням практичного характеру, які стосуються зазначених законів, приділяли увагу керівники державних виконавчих служб. Зокрема, Гайда А.І. – начальник управління ДВС ГТУЮ в Івано-Франківській обл. охарактеризував особливості порядку виплат винагороди державному виконавцю; Пищ М.С. – заступник начальника ВПВР УДВС ГТУЮ в Івано-Франківській обл. описала особливості початку примусового виконання рішень; Солонина В.Ф. – заступник начальника управління ДВС ГТУЮ в Івано-Франківській обл. розповів про формування єдиного реєстру боржників; Тукало Ю.І. – директор Івано-Франківської філії ДП «Сетам» приділив увагу питанням щодо порядку реалізації арештованого майна та активізації старих лотів; Максимова Г.М. спеціаліст ДВС ГТУЮ в Івано-Франківській обл. доповіла про порядок уцінки переданого на реалізацію майна.

Наприкінці семінару-навчання учасники мали нагоду провести дискусію,  результатами якої стали певні рекомендації та побажання щодо аспектів розглянутих законів.