На щорічному осінньому конкурсі дипломних проектів, який відбувся в місті Рівному, отримали призові місця проекти факультету архітектури, містобудування та дизайну. Два кваліфікаційних проекти наших графічних дизайнерів Ілони Парасюк, Лозко Любомираі два проекти архітектурних рішень Сака Владислава та Романа Стуя достойно представили факультет та отримали дипломи ІІ і ІІІ ступенів у відповідних номінаціях.

Крім того наші студенти змогли проаналізувати роботи інших учасників, критично оцінити свої проекти, зробити належні висновки і з новими ідеями, натхненням, силою, творчим потенціалом тепер продовжать своє навчання, свій фаховий зріст, навчаючись у магістратурі рідного Університету Короля Данила. Вітаємо їх із здобутками, дякуємо за успішне навчання, бажаємо подальшого фахового росту, практичної реалізації проектів, значних фінансових прибутків!