УКД є платформою для реалізації цінних креативних проєктів, адже однією з важливих цілей університету є відкритість, прозорість, інноваційність та креативність. Так, сьогодні в Університеті Короля Данила відбулась презентація пілотного проєкту «Тату, мамо, йдемо на пари?».

В рамках цієї ініціативи батьки, чиї діти слухають курс «Кримінальне право України», отримали змогу відвідати лекцію кандидата юридичних наук, доцента Острогляда О.В. «Суб’єкт злочину».

Батьки, що зголосились стати частиною цього проєкту, побачили, як проходять пари їхніх дітей та переконались в професіоналізмі викладачів. А також змогли знову відчути себе студентами.

Мама студентки другого курсу юридичного факультету Університету Короля Данила Лариса Райнова відвідала відкриту лекцію та охоче поділилась емоціями:

«Я побачила анонс заходу в Facebook. І одразу знала, що сьогодні буду тут, попри роботу та довгу дорогу. Моя донька навчається в УКД вже два роки, але я тут сьогодні вперше. І я вражена умовами навчання та ставленням викладачів до студентів», – коментує пані Лариса.

Після школи донька Лариси вступила на навчання в державний університет, але через пів року забрала документи та стала студенткою УКД:

«Для мене було незрозумілим чому раніше донька не хотіла ходити на пари, а в УКД – немає жодних «прогулів». Тепер я це повністю розумію. Зміст лекцій, ставлення викладачів, відсутність хабарів — все це робить УКД кращим за безліч інших закладів».

«Мета проєкту «Тату, мамо, йдемо на пари?» – продемонструвати абсолютну відкритість університету та дати змогу батькам переконатись у правильності їхнього вибору, чи навпаки скорегувати його. Студенти часто роблять самостійний вибір спеціальності, але його рідко розуміють батьки. Ми хочемо, щоб між батьками і студентами було взаєморозуміння. Тому й запрошуємо їх ознайомитись з навчальним процесом, в якому живуть їхні діти», – прокоментував захід лектор Острогляд О.В.

Окрім батьків студентів, на лекцію проєкт «Тату, мамо, йдемо на пари?» завітали і зацікавлені абітурієнти з батьками.

«Моєму синові 13, але ми вже обираємо для нього коледжу. Точніше б. Вже обрали. Тепер шукаємо найбільш цікаву йому спеціальність», – пояснює причину свого візиту на захід мама одного з абітурієнтів.

«Відкриті лекції — прекрасний спосіб майбутньому студенту зрозуміти що на нього чекає в майбутньому та не помилитись зі спеціальністю. Тому ми охоче відвідаємо схожі лекції на інших факультетах».

«Серед важливих критеріїв вибору навчального закладу для нас важливі комфортні приміщення, сучасне оснащення, викладачів приємно слухати, дітям дозволяють висловлюватись. УКД всі ці вимоги задовільняє», – підсумувала жінка.