Днями у Відні (Австрія) відбулася Міжнародна конференція на тему «Майбутнє Європи – Європейська ідентичність та політичний ландшафт ЄС». Під час конференції дискутували про питання інтеграції нових країн до ЄС, євроскептицизму та обговорювали майбутні вибори до Європарламенту. Серед спікерами заходу були Карл фон Габсбург, Президент Пан’європейського руху в Австрії та Ігор Жалоба, Президент Пан’європейського Союзу України. Завдяки генеральному секретареві Пан’європейського руху Райнгарду Кльочеку, конференцію, а згодом і Український бал у Відні відвідали представники Університету Короля Данила.

За словами проректора з міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Тетяни Рудак, ця конференція – надзвичайно важливий крок у обговоренні багатьох актуальних питань для всієї Європи, зокрема можливості повної інтеграції України до Європейського Союзу.

«Конференція була досить цікавою і спрямованою на інтеграцію нових країн до ЄС, де я для себе міг почути основні аргументи та цілі: як саме одна із держав може вступити в число країн ЄС, і які саме кроки вона має робити. Також цікавою була доповідь Карла фон Габсбурґа про те, як і що саме потрібно зробити, щоб вибори до Європарламенту пройшли успішно. Приємно, що учасники конференції мали змогу відвідати Благодійний Український бал у Відні, атмосфера якого була неперевершеною», – розповідає асистент кафедри кримінального права і процесу УКД Михайло Мельникович.