11 березня 2016р. в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького перебували з робочим візитом представники Державного університету імені Шота Руставелі, м. Батумі (Грузія) – Натела Ціклашвілі, Інга Шамілішвілі та Адам Макхарадзе.
Під час візиту гості з Грузії мали нагоду налагодити партнерські зв’язки та підписати меморандум про співпрацю Державного університету імені Шота Руставелі, м. Батумі (Грузія) з Івано-Франківським університетом права імені Короля Данила Галицького. Даний меморандум передбачає міжуніверситетський обмін студентами, аспірантами, науково-педагогічними працівниками, спільне проведення міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів та створення спільних освітніх і наукових проектів.
Також 11 березня підписано договір про співпрацю в науковій та навчальній сферах між Івано-Франківським університетом права імені Короля Данила Галицького та Національним університетом “Львівська політехніка”.

Наші грузинські партнери теж раді співпраці