Проходження наукового стажування, щодо проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Головний кампус коледжу (ІМАНС).

Дати проведення: 28.08.2016 – 03.09.2016 р.

Дедлайн реєстрації: 01 серпня 2016 р.

Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйтінен

Вартість: 283 Євро (проживання та дво-разове харчування забезпечується)

Сертифікат про наукове стажування в ЄС – 72 год.
Сертифікат про рівень знання іноземної мови.

ОНЛАЙН-РЕЄСТАЦІЯ

Цільова група: викладацький склад, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ, аспіранти та студенти зацікавлені даною тематикою.

13232985_10209217966026729_7905255748942311586_n

Про нас у фінській пресі (ІМАНС).

За результатами стажування видається довідка приймаючою стороною Західно-Фінляндським коледжем про те, що учасником було пройдено стажування у вигляді 72 годин аудиторних занять та самостійної роботи, зокрема під час стажування учасником було відвідано ряд освітніх заходів, а саме:

• Зустріч з представником відділу освіти, вступ до системи освіти Фінляндії
  • Візит до дитячого садка
  • Візит в початкову школу
  • Візит в гімназію
  • Візит в Університет прикладних наук Сатакунти

Викладачі із США, Великої Британії, Австралії, які є носіями мови, та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної.

Навчання англійської мови проводиться по двох програмах:

Програма середнього рівня (рівень В1) – підійде як для новачків, що володіють базовими знаннями англійської мови, так і для осіб, що володіють англійською мовою на середньому рівні;

або

Програма розмовного курсу «Інтенсив» (рівень С1)– розроблена для осіб, що володіють англійською мовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання до вільного володіння.

Рекомендуємо перевірити свій рівень володіння англійською мовою шляхом проходження онлайн тесту на будь-якому безкоштовному ресурсі(наприклад, тут).

Терміни:

Навчання англійської мови (ІМАНС).

01.08.2016 – останній день реєстрації

28.08.2016 – поселення

29.08 – 02.09.2016 – курси по 5 годин на день + стажування

03.09.2016 – виселення

Перед початком навчання проводиться тестування для визначення рівня володіння англійською мовою на базі Західно-Фінляндського Коледжу.

Екскурсійна програма:

Можливість відвідати Стокгольм. Класичний морський круїз в романтичну столицю Скандинавії. Ніч на борту лайнера, прибуття в Стокгольм і прогулянка цілий день старовинними вуличками міста. А далі ще одна яскрава ніч в морі та повернення у Хельсінкі зранку. Вартість круїзу від 14 Євро (на одну особу в каюті на 4 – 6 осіб): https://www.vikingline.ru/find-trip/cruises/from-helsinki/stockholm/cruise/

images (1) images images (3) завантаження завантаження (1)

Чому навчання в осінній школі буде ефективним?

– заняття проводять викладачі-носії мови та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійськоїмови як іноземної;

– аудиторії коледжа обладнані усім необхідним для успішного навчання;

– викладачі застосовують сучасні методики навчання та використовують навчальні посібники, що дозволяють досягати високих успіхів у вивченні англійської мови;

– навчання проходить у невимушеній обстановці, тому учні можуть “розслабитися” в спілкуванні та застосовувати “живу мову”;

– групи фомуються на основі тестування, що проводиться в Західно-Фінляндському коледжі в перший день проекту;

– на один тиждень проекту передбачено 25 академічних годин занять;

– 72 годинне стажування: візити до відділу освіти та освітніх установ усіх рівнів + самоосвіта

Вікових обмежень щодо участі в проекті немає.

Кампус знаходиться за містом Гуйттінен, не далеко від річки, за 180 км. від м.Хельсінкі.

Як добратися?

Творчий вечір учасників з Італії (ІМАНС).

• Рейсом Візейр через Бидгощ або Гданськ до Турку
  • Прямим рейсом з Борисполя до Хельсінкі (від аеропорту до м. Гуйтінен на громадському автобусі квиток коштуватиме від 15 євро, з розкладом автобуса можна ознайомитися на сайті https://www.matkahuolto.fi/en/)
  • Через Ригу (Латвія) до Хельсінкі
  • Рейсом Візейр Варшава – Стокгольм, а зі Стокгольму до Турку паромом, від Турку до Гуйтінена автобусом

Коледж надає запрошення , що є підставою для відкриття фінської (шенгенської) візи. З порядком отримання шенгенської візи можна ознайомитися тут. Для оформлення віз необхідно вертатися до візового ценру Фінського консульства (м. Київ) та записатися на подачу документів за тел. (+38) 044 594 12 69 з 08:30 до17:00 з понеділка по п’ятницю або по ел.пошті Finlandvisaukraine@vfshelpline.com. Мета поїздки – навчання.

Після оплати завдатку організатори надсилають скан запрошення до участі, з яким потенійні учасники звертаються до візових центрів. Детальна інформація на сайті https://visa.finland.eu/

Строк реєстрації: 15 липня 2016 року

Протягом 2 (двох) днів після закінчення строку реєстрації Вам надходить скан запрошення до участі у Весняній школі. Протягом 3 (трьох днів) з моменту надходження запрошення для остаточної реєстрації необхідно сплатити 50 % оргвнеску в гривневому еквіваленті, решта 50 % сплачується після прибуття в м. Гуйтіннен.

12654385_1312583302092599_7586727265095586758_n

Вручення дипломів (ІМАНС).

Оргвнесок: 283 Євро покриває:

1. навчальну програму;
  2. проживання у двох- або трьохмісних номерах (готель університету);
  3. дво-разове харчування (крім п’ятниці (сніданки) та вихідних);
  4. інтеграційно-розважальні заходи у мультикультурному середовищі).
  5. переїзди по м. Гуйтінен для освітніх візитів

Зразки сертифікатів

1. про стажування
  2. про знання мови (зазначається рівень знання мови: intermediate or advanced)