Наукова спадщина о. Івана Михайловича Луцького продовжується в його учнях! Одним із таких учнів є декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Косьмій Михайло Михайлович, який до 70-ї річниці від дня народження Луцького І. М.  видав монографію “Християнські засади правової та архітектурно-містобудівної діяльності в Україні”.

У книзі досліджено особливості впливу християнських засад суспільства на правову систему України, а також специфіку їх втілення в архітектурно-містобудівній діяльності.

Монографія розрахована на науковців, державних службовців, викладачів закладів вищої освіти, юристів-практиків, архітекторів, аспірантів, студентів та усіх, хто цікавиться досліджуваною у ній проблематикою.