Наші студенти Лілія Трушко та Тарас Духняк повернулися із трьохденного тренінгу “Єдність у різноманітті “, що відбувся в м. Одеса. Також були присутні студенти різних спеціальностей зі Львова, Чернівців, Луцька та Ужгорода.
Даний проект створений для того щоб встановити діалог між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України, для руйнації стереотипів у сприйнятті один одного, а також встановлення тісних контактів між активною молоддю задля розбудови цілісної суверенної України.
Протягом трьох днів відбулись цікаві обговорення, дискусії, воркшопи, зустрічі з політиками та громадськими діячами і один день був присвячений вивченню планування та реалізації проектів.
Кожен, хто взяв участь у даному заході отримав незабутні враження, цінний досвід та нових друзів.