Університет Короля Данила спільно з продюсерським центром «StarTeam» оголошують про відкриття Літньої школи УКД!

Літня школа УКД зможе допомогти розвивати творчі здібності дитини, креативне мислення. Діти будуть знайомитися з азами акторської професії, вокалу, хореографії. Разом з цим  школярів чекають цікаві екскурсії, презентації робототехніки, навчання іноземним мовам, тренінги фінансової грамотності, правової обізнаності дітей, журналістики та ще багато цікавого. Навички, набуті на курсі у Літній школі УКД допоможуть дитині стати більш товариськими, цікавими, стануть в нагоді для налагодження контакту з однолітками.

Вже третього червня Університет Короля Данила пропонує розпочати навчання в унікальній літній школі! На школярів віком від шести до 14-ти років очікують тренінги та майстер-класи від зіркових лекторів та успішних фахівців своєї справи, постійну підтримку від професійної команди педагогів та прекрасні умови для навчання і розваг, адже кампус Університету Короля Данила ідеально підходить для дитячої літньої школи!

На час навчання школярі отримають страхування та триразове харчування! У програму входять також воркшопи, вікторини, спортивні та інтелектуальні ігри, творчі конкурси. А продемонструвати свої вміння та здобуті навички діти зможуть на звітних концертах! Яскраві враження та сувеніри – в подарунок!

Забезпечте своїй дитині продуктивне літо сповнене яскравого дозвілля!

Деталі: 0 (66) 566 48 35, 0 (50) 960 73 29