nekleyka_280kh135

Організатори: Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, МЗС Естонської Республіки, посольство Естонії в Україні

Партнери: Талліннський університет, Талліннський технологічний університет

Формою проведення міжнародного симпозіуму є проведення панельних дискусій, при роботі яких планується охопити проблеми удосконалення кримінального і кримінального процесуального законодавства України в частині гуманізації кримінальної відповідальності та демократизації кримінального судочинства на підставі порівняльного аналізу законодавства України та Естонії з врахуванням європейських стандартів.

Модераторами панельних дискусій виступатимуть фахівці-науковці і практики, які окреслюють проблему для обговорення. Напрями панельних дискусій:

1. Європейський досвід гуманізації кримінальної відповідальності та демократизації кримінального судочинства.
  2. Зміни і доповнення до Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України щодо гуманізації кримінальної відповідальності та демократизації кримінального судочинства.
  3. Досвід Естонії щодо гуманізації кримінальної відповідальності та демократизації кримінального судочинства.
  4. Порівняльний аналіз гуманізації кримінальної відповідальності та демократизації кримінального судочинства в Україні та ЄС.
  5. Гуманізація кримінальної відповідальності та демократизація кримінального судочинства в дослідженнях молодих науковців.

У роботі Симпозіумі зголосилися взяти участь науковці та практичні працівники Києва, Одеси, Харкова, Полтави, Миколаєва, Львова, Тернополя, Чернігова, Дніпра, Кривого Рога, Ужгорода, Чернівців, Івано-Франківська, Батумі (Грузія), Таллінна (Естонська Республіка).

Для участі в роботі симпозіуму необхідно надіслати електронною поштою в організаційний комітет наступні документи:
1) до 3 листопада 2016 року заповнену заявку;
2) до 18 листопада 2016 року тези доповіді.

Початок роботи конференції: 10.00год., 18.11.2016р., реєстрація преси о 9.30год.
Місце проведення: Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, вул. Коновальця, 35.

Контактні особи:
проректор з наукової роботи Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, к.ю.н., доцент Острогляд Олександр Васильович, тел.: +38(097)9042106, ostrohliad@iful.edu.ua

проректор з міжнародних зв’язків Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького LL.M. Eur. Тетяна Рудак, тел. +38(050)1903801, tetiana.rudak@iful.edu.ua

завідувач кафедри кримінального права і процесу к.ю.н., доцент Петро Васильович Мельник, тел. +38(050)1001588, petro.melnyk@iful.edu.ua