В рамках святкування Дня української писемності та мови в Університет Короля Данила з авторським майстер-класом завітала Наталія Гурницька.

Книги Наталії Гурницької сьогодні є майже у всіх переліках кращих українських романів про кохання та кращих книг про Львів. І перше, і друге – цілком заслужено.

На професійній письменницькій ниві Наталія Гурницька дебютувала зовсім недавно. Її перший роман «Мелодія кави у тональності кардамону» з’явився у 2012 році, у 2017 році вона презентувала його продовження – книжку «Мелодія кави у тональності сподівання».

І хоч за освітою Наталія — економістка, доля, хоч і манівцями, вела її до літератури. «Мелодію кави у тональності кардамону» письменниця писала впродовж 10 років. Жінка хотіла творити саме таку літературу, якої їй бракувало.

Вже у 2020 році вийде екранізація книг пані Наталії. «Кава з кардамоном» – це історична драма, яка розповість про заборонене кохання у Львові XIX століття.

Головні ролі у стрічці виконали українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк та популярний польський актор Павел Делонг ― польський секс-символ, який розпочав свою кінокар’єру з фільму «Список Шиндлера» Стівена Спілберга.

«Глядачі повинні отримати яскраву, професійно зроблену, емоційно сильну і чуттєву драматичну історію забороненого кохання юної дівчини-сироти до набагато старшого одруженого польського шляхтича. І все це у декораціях романтичного XIX століття. Як офіційний консультант, я намагатимуся зробити все від мене залежне для того, щоб саме так і було», – додає Наталія Гурницька.

Поділившись зі студентами Університету Короля Данила своїми секретами написання справжнього бестселеру, Наталія Гурницька взяла участь в нагородженні призерів міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

«Нам хотілось, щоб обдаровані діти, які мають талант до літератури, отримали грамоти саме з рук успішної письменниці. А пані Наталія підтримала наш задум, за що ми їй безмежно вдячні», – розповідає директорка коледжу Університету Короля Данила Інна Василівна Данилюк.