Ірина Гулей (Iryna Guley) в Івано-Франківську поділиться секретами свого журналіського успіху. Запрошуємо відвідати майстер-клас від справжнього професіонала своєї справи!

На майстер-класі Ірина поділиться секретами:
– Як будувати телевізійний сюжет
– Стилі в яких працюють журналісти
– Ідеальний герой сюжету. Як його знайти?
– Сторітелінг на телебаченні
– Як мислить журналіст?
– Коментар / інтерв’ю: в чому відмінність
– Як підготуватись до інтерв’ю
– Як працювати перед камерою
– Пастки професії
– Чого не може робити журналіст
– Власний бренд журналіста/ведучого (як не нашкодити своїй кар’єрі)

Тривалість: 3 години (2 години лекція, 1 година – живе спілкування).

Ціна: 200 грн. (оплата здійснюється безпосередньо на заході)

Місце: Університет Короля Данила, м.Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця, 35 (актовий зал УКД)

Обов’язкова реєстрація: https://bit.ly/2IdpztC

Додаткові питання та деталі за тел.: 099 089 66 10.

Для довідки:
Ірина Гулей – журналіст «Сніданку з 1+1» , авторка та ведуча рубрик «Супергосподарка», «Мій путівник», «Професії», «Так а шо?!», ведуча зіркових інтерв’ю у програмі «Сніданок після сніданку». За останній рік у зйомках рубрики «Професія» працювала: пожежником, кондуктором у трамваї, бібліотекарем, Снігуронькою, касиром у супермаркеті, нянею у ясельній групі дитячого садочку, сміттярем, контролером у метро, працівником РАЦСу, археологом і т. д. В цілому відзняла 21 професію та розповіла про «залаштунки» кожної з них.
Ірина Гулей народилася у містечку Шабо на Одещині, там навчалась у звичайній школі. Мріяла стати телеведучою. Однак батьки порадили вступити на спеціальність «Перекладач з італійської». На останньому курсі Ірина все ж вирішила втілити свою мрію у життя: почала стажуватися на одному із регіональних телеканалів.
З цього моменту почалася її кар’єра на телебаченні. Одним із перших проектів, які Ірина реалізувала, була дитяча програма «Пізнавайко». Після чого в її житті було багато проектів, зйомок, перевтілень та реалізованих задумів.
З рубрикою «Мій путівник» у «Сніданку з 1+1» Ірина зробила серію сюжетів про подорожі до Італії, Франції, Кіпру, Ізраїлю, ОАЕ та міст України.
Наразі Ірина є лектором в медіа-школі «1+1», де викладає: журналістську майстерність та навички телеведучого. Найкращі її студенти мають можливість взяти участь у знімальному процесі. Минулого року Ірина почала зніматися у кіно.