В Університеті Короля Данила будуть говорити про якість вищої освіти.
11 жовтня вперше на Прикарпатті відбудеться круглий стіл ініційований НАЗЯВО (Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти) «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?»

В Університеті Короля Данила відбувається зустріч з керівниками регіональних ЗВО та керівництвом і експертами НАЗЯВО. Михайло Винницький, керівник секретаріату НАЗЯВО дасть відповідь на питання щодо акредитації освітніх програм.

Під час цього заходу також будуть презентовані та обговорені:
– Положення про акредитацію освітніх програм – затверджене МОН і офіційно оприлюднене 27.08.2019
– Методичні рекомендації для експертів з акредитації освітніх програм
– Порадник із заповнення відомостей про самооцінювання освітньої програми (для закладів вищої освіти)
– результати конкурсу до Галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
– започаткування центрів внутрішнього забезпечення якості освітніх послуг в українських ЗВО.

Коли: 11 жовтня 2019 року о 15:30
Місце: новий актовий зал УКД (м.Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця, 35)
РЕЄСТРАЦІЯ:  Круглий стіл