26 квітня студенти Університету Короля Данила Бзова Адріана, Спасюк Соломія та Невгамонний Олександр у супроводі викладачів університету Рудак Тетяни Василівни та Данилюк Інни Василівни відвідали круглий стіл на тему: «Асоціація Україна-ЄС: що далі?», що відбувся в Обласній Державній Адміністрації.
Тема заходу була направлена для розкриття таких актуальних питань, як «Україна Асоційована» – що змінилось для України із впровадженням угоди про асоціацію та очікування і перспективи у моделях майбутнього у відносинах України та ЄС.
Цікавими спікерами виступили: Голова Фонду Конрада Аденауера в Україні –Габріеле Бауманн, Політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва – Володимир Горбач, Голова Українського Центру Європейської Політики – Любов Акуленко, Директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень і політичних консультацій – Вероніка Мовчан.
На круглому столі спікери відповіли на такі актуальні зараз питання: впроваджується Угода; політична солідарність та підтримка України, економічні наслідки впровадження асоціації та ряд інших.