Професорсько-викладацький склад кафедри цивільного права і процесу Університету Короля Данила взяли участь у науково-методичній конференції з міжнародною участю «Компетентнісний підхід у підготовці сучасного фахівця». Даний захід відбувся в Івано-Франківському національному медичному університеті на базі відпочинку «Арніка» (Яремче).

Бабецька Іванна Ярославівна на пленарному засіданні виступила з доповіддю про необхідність підвищення рівня та вдосконалення фахової майстерності юриста у сфері медичного права.

unnamed (5)                                  unnamed (3)

Участь в конференції взяли представники Університету Короля Данила, Івано-Франківського національного медичного університету, Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, Буковинського державного медичного університету, Опольської політехніки (Польща), Державної медичної вищої професійної школи в Ополе (Польща).

Тематикою основних напрямків конференції були інноваційні технології в сучасній освіті, формування висококваліфікованого спеціаліста на додипломному та післядипломному етапах, система управління якістю освітнього процесу, міжнародні освітні проекти (MUMEENA, Tempus, Erasmus+ тощо) у формуванні сучасного фахівця, підходи до вдосконалення фахової майстерності викладача.

Обговорювалися питання проблемно-орієнтованого навчання, медичного права, післядипломної освіти, кілька доповідей були присвячені навчальним симуляторам тощо. На конференції була прийнята резолюція, в якій запропоновано основні напрямки роботи щодо підвищення якості сучасного освітнього процесу.

unnamedunnamed (4)