В період з 22 по 25 червня,  офіційна делегація Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького здійснила 4-денний візит до Batumi Shota Rustaveli State University.

Візит проходив в рамках реалізації меморандуму про співпрацю. Делегація відвідала визначні місця Бутумі, зокрема,  музей заснований виходцем з Чернігова, а також були запрошені в якості гостей на вручення дипломів випускникам Університету.

В активі – зустріч з ректором БДУ, обговорення грантових програм і наукової співпраці з викладачами юридичного і технологічного факультетів, огляд історичної та культурної спадщини Батумі, фортеці Гоніо і Ботанічного саду, а також цікавих скульптурних рішень.
В пасиві тільки одне –  поїздка швидко закінчилась. Дякуємо нашим друзям за гостинність і плідну співпрацю!