Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Університету Короля Данила стала частиною Туристичної ради Івано-Франківської області. Склад Ради сформований з числа представників підприємств, установ, організацій, пов’язаних зі сферами туризму, курортів, транскордонного співробітництва. Туристична рада Івано-Франківської області – постійно діючий консультативно-дорадчий орган, який створюється при управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій.

Мета діяльності:

– координація взаємодії між усіма учасниками туристичного ринку Івано-Франківської області;

– розвиток державно-приватного партнерства у сферах туризму, залучення інвестицій і транскордонного співробітництва;

– спільне представлення туристичного потенціалу та інвестиційних проектів Івано-Франківської області на регіональному, національному і міжнародному ринках через презентації, участь у виставках, конференціях, конгресах тощо.